Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ağır Yük Nakliyatı

Siz değerli müşterilerinin beklentilerine en hızlı ve ekonomik çözümleri üreten Gebze nakliye firmalarımızın yüzünüzü güldürmek için çaba harcayacağını vurgulamaktayız. Böylelikle standart araçların taşımadığı yükler için uygun araçların temin edilebileceğini aktarmaktayız. Diğer nakliye hizmetlerine göre farklı olan ağır yük araçlarıyla taleplerinizi kısa sürede yerine getirmekteyiz. Yüklerinizin herhangi bir zarar görmemesi için mühendislik bilgisi gerektiren analizleri gerçekleştiren ekiplerimiz, güzergah boyunca karşılaşılacak tünel, köprü veya viyadük geçişlerini hesap edecektir. Ağır yük taşımacılığı kapsamında lowbed adı verilen bu araçlarla sunduğu hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

l İş makinası taşımacılık hizmetleri

l Gabari Yük taşımacılığı

l Trafo ve Türbin taşımacılık hizmetleri

l Enerji ve Beton santrali taşımaları,

l İş makineleri parçalarının taşınması,

l Lowbed yük taşımacılık hizmetleridir.

Gebze’de Ağır Yük Nakliyatı Firmaları

En geniş ulaşım ağına sahip olan ve geniş araç filosu ile Gebze nakliye hizmetlerini ağır yük taşımacılığı kapsamında sürdüren adreslerimiz ile en iyi firmalardan birisini bulmuş olacaksınız. Proje taşımacılığını titizlikle ve zamanında tamamlayarak sizleri de memnun edecektir. Mükemmel seçimleri yapabilmek için en uygun şartlarda ve güvenle hareket eden firmalarımızla birlikte çalışabilirsiniz. İşinde uzman olan adreslerimiz sayesinde tecrübelerinden faydalanmış olacaksınız. En avantajlı hizmetlerden faydalanabilmek için sertifikalı hizmetleri sunan adreslerimizden destek alabilirsiniz. Herhangi bir riskle karşılaşmadan, uzunluk ve genişlik standartlarına uygun araçları temin eden ve ağır yüklerinizi taşıyan firmalarımıza güvenebilirsiniz. Karayolu taşımacılık hizmetlerinde ağır yüklerinizi taşıma garantisini sunan ve düzenli olarak çalışabileceğiniz firmalarımız başta Gebze olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Nakliyat

İş makine parçalarının, makine çeşitlerinin veya çeşitli ağır yüklerin yüklenmesi, taşınması, boşaltılması esnasında büyük kolaylıkları sağlayan firmalarımızın müşterilerini ne denli memnun ettiğini görebileceksiniz. Size özel çözümleri ağır tonajlı yük taşıma hizmetleriyle sürdüren adreslerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece en uygun ekipmanlara en iyi fiyatlarla erişim sağlamış olacaksınız. Özel ihtiyaçlarınız ve kurumsal talepleriniz için kusursuz hizmetleri bulabileceğiniz adreslerimiz ayrıca Gebze ambar hizmetleriyle de ön plana çıkmaktadır. En makul fiyatları duyabileceğiniz firmalarımız ile hemen anlaşmalara varabileceksiniz. Titizlikle tamamlanacak olan işlemler sayesinde rahat edebileceğinizi vurgulamaktayız. Konforlu nakliye hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede bulabileceksiniz. Prestijli hizmetlerimiz karşılığında müşterilerimizin yaptıkları yorumları inceleyebilir ve bu sayede soru işaretlerinizden kurtulabilirsiniz.

Neden Gebze Nakliyat Firmalarımız?

En çok sorulan sorulardan olan bu hususta bazı önemli detayları paylaşacağız. Neden Gebze nakliyat firmalarımızı tercih etmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. İşte firmalarımızı tercih etmeniz için bazı önemli ve değerli sebepler;

l Deneyimli ekiplerinin müşterilerinin taleplerine kısa sürede yanıt vermesi,

l Güler yüzlü ve hoş görülü bir şekilde tüm soruları yanıtlaması,

l Eşyalarınızı adreslerinizden güvenle ve ambalaj hizmetleri ile alması,

l Uygun fiyatlı nakliye tekliflerini sunması,

l Depolanacak veya nakliye edilecek adreslere güvenli ve hızlı şekilde aktarması gibi özelliklerinin olmasıdır.

Bir cevap yazın