Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ağır Yük Taşıma

Gebze ağır yük taşıma hizmetleri, iş makineleri parçalarını, paletleri ve depo malzemelerini kapsamaktadır.

Gebze Ağır Yük Taşıma

Ağır yükler, depo malzemeleri ve imalat yükleri sadece alanında uzman olan Gebze nakliyat şirketleri tarafından taşınmalıdır. Ancak sektörde sadece iş almak uğruna ucuza hizmet veren nakliyeciler yüzünden yük sahipleri ciddi anlamda mağdur edilmektedir. Taşıma hizmetleri paketleme, yükleme, boşaltma gibi farklı işlemleri içerisin de barındırmaktadır. Bu işlemlerin tamamının düzgün bir şekilde yapılabilmesi için ise uzman ekip desteği gerekmektedir. Ancak yine bazı firmalar işçilik maliyetlerini düşürmek adına acemi amaleler tutarak yüklerin zarar görmesine neden olmaktadır. Gebze nakliyat şirketleri tercihin de her zaman profesyonellik ve kurumsallık ön planda tutulmalıdır. Zira şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri ciddi bir sorumluluk gerektirmektedir.

Gebze Ağır Yük Taşıma

Gebze Nakliye Firmaları

Ceylan taşımacılık, Gebze nakliye firmaları arasında vermiş olduğu hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Tüm yükler detaylı bir şekilde incelenmekte ve daha sonra bu yüklere özel araçlar temin edilmektedir. Alanında uzman olan personellerimiz direkt olarak paketleme işlemlerine başlamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı ambalajlar ile paketlenen ağır yüklerin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Gebze nakliye firmaları sayesinde taşıma hizmetleri sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Müşterilerimizin tüm yükleri en geç 48 saat içerisin de istenilen il ve ilçelere ulaştırılmaktadır. Boşaltma işlemleri de yine uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Gebze nakliyat genel olarak şehirlerarası yük taşıma, ambar yük taşıma, tekstil taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca tonajlı olan tüm iş makineleri parçaları da firmamız tarafından nakil edilmektedir.

Gebze Ağır Yük Taşıma

Gebze ağır yük taşıma hizmetleri, iş makineleri parçalarını, paletleri ve depo malzemelerini kapsamaktadır. Bu tür yükler teknolojik yöntemler ile nakil edilmektedir. Ayrıca açık kasa kamyon ve tır modellerimiz sayesinde yükleme ve boşaltma işlemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gebze ağır yük taşıma hizmetleri, diğer hizmetlerde olduğu gibi tüm il ve ilçeler için geçerlidir. Firmamız maddi açıdan değerli olan malzemeler için sigortalı nakliye desteği sağlamaktadır. Ambar tesislerine getirilen ağır yükler 1 iş günü içerisin de alınmakta ve aynı gün de teslimata çıkarılmaktadır. Gebze nakliyat firmamız taşıma ücretleri üzerinden yüzde 20’lik bir indirim gerçekleştirmektedir.

Gebze Nakliyat Ambarı

Gebze nakliyat ambarı içerisinde hizmet veren firmamıza gelen tüm talepler anlık olarak onaylanmaktadır. İstanbul, Edirne gibi iller için Gebze ambarından sevkiyatlar düzenlenmektedir. Özellikle de parça yükler kısa bir süre içerisin de İstanbul’a ulaştırılmaktadır. Gebze nakliyat şirketimiz, fabrikalar, depolar ve üretim tesisleri için de düzenli araç desteği sağlamaktadır. Saç, demir ve çimento gibi malzemeler de profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için firmamız ile görüşebilir ve tüm yüklerinizin sorunsuz bir şekilde nakil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın