Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Ceylan nakliyat firması, taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Sunulan araç ve ekip desteği sayesinde tüm yükler pratik bir şekilde talep edilen adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca firmanın Gebze ambar tesislerinde ofisleri bulunmaktadır. Sevkiyatlar söz konusu tesisler üzerinden yönlendirilmektedir. Ceylan nakliyat, parça yük taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm taşımacılık faaliyetleri güvenlik önlemleri çerçevesinde yürütülmektedir. Gebze ambar tesislerinde bulunan araçlar sayesinde yükleme, boşaltma ve depolama gibi hizmetler sırasında sorun yaşanması engellenmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için de gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri de profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Yükler Nasıl İşlem Görür?

Taşınması planlanan yükler, Gebze ambar tesislerine getirilmektedir. Daha sonra uzman personeller tarafından özenle paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Araç yola çıkmadan önce son bir kontrollerden geçirilmektedir. Ceylan nakliyat firması bünyesinde depolama alanları farklı olan birçok araç modeli bulunmaktadır. Bu nedenle de tüm yükler, tek bir seferde adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca firma personelleri, yükleme işlemlerinden önce de çeşitli analizler gerçekleştirmektedir. Örneğin fiziksel olarak farklı olan eşyalar, aracın farklı bölgelerine konumlandırılmaktadır. Gebze ambar tesislerinden hareket eden araçlar, firmanın ana merkezinden de düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yükler, söz verilen tarihlerde de adreslere teslim edilmekte ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Yük Güvenliği

Taşınması planlanan yüklere zarar gelmemesi için çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Örneğin Gebze ambar ekipleri, yüklere özel araçlar tahsis etmektedir. Her eşyanın veya malzemenin darbelere karşı göstereceği dayanıklılık gücü farklıdır. Bu nedenle de malzemeye göre paketleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Firma personelleri ise, yük güvenliğini sağlamak için sabitleme aparatları kullanmaktadır. Böylece araç kasası içerisinde bulunan paketlerin hareket hâklinde darbelere maruz kalması engellenmektedir. Ayrıca boşaltım işlemlerinde de hassasiyet gösterilmektedir. Paket yükler, teknolojik araçlar ile indirilmekte veya araçlara yerleştirilmektedir. Gebze ambar tesislerine ulaşan malzemeler, uzman personeller tarafından istiflenmektedir. Dağıtım öncesinde de çeşitli sayım ve kontrollerden geçirilmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Ceylan nakliyat firması, her daim ürün güvenliğini sağlamaktadır.

Gebze Ambar Fiyatları

Gebze ambar tesislerinde bulunan araçlar, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu nedenle de proje maliyetleri büyük oranda düşürülmekte ve makul rakamlar ile hizmet verilmektedir. Ayrıca parça yükler ve kurumsal yüklerde makul rakamlar ile işlem görmektedir. Gebze ambar ekipleri, yükleri inceledikten sonra müşterilere fiyat bilgisi vermektedir. Bu fiyat dışında herhangi bir ek ücrette söz konusu değildir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın