Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri noktasında profesyonelliği yakalamış olan Ceylan nakliyat, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Firma talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Gebze ambarı içerisinde yer alan araçlar, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Alanında uzman personellerimiz, tüm yükleri özenle paketledikten sonra araçlara yerleştirmektedir. Ayrıca paketleme işlemleri de birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile gerçekleştirilmektedir. Gebze ambarı firması, 7/24 hizmet vermekle beraber, tüm projeleri de sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca yükler, teker teker analizlerden geçirilmekte ve fiziksel özelliklerine uygun olan araçlar ile taşınmaktadır. Ceylan nakliyat, fiyat konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Zira tüm projeler, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile taşınmaktadır.

Hizmet Alanları

Gebze ambarı içerisinde bulunan ve daima hizmete hazır bir şekilde bekletilen araçlarımız, her yükü taşıyabilecek bir güce sahiptir. Tonaj olarak bir hayli ağır olan malzemeler bile profesyonel bir şekilde adreslere lanse edilmektedir. Firma, yolculuk sırasında bir sorun yaşanmaması ve kantar kontrollerinden geçebilmesi için de yükleme işlemlerinde hassasiyet göstermektedir. Temel hizmet alanları ise, parça yük taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve fabrika yük taşımacılığıdır. Ancak gelen özel talepler de değerlendirmeye alınmaktadır. Gebze ambarı firması, tüm yükleri talep edilen adreslerden almakta ve yine talep edilen adreslere kadar götürmektedir. Ayrıca paketleme, yükleme veya boşaltma işlemleri de sadece alanında uzman olan ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gebze Ambarı Sevkiyat Hazırlıkları

Gebze ambarı içerisinde yer alan depolama alanları, yüklerin sevkiyata hazırlanması için kullanılmaktadır. Firma ekipleri, paketleme işlemlerini bu alanda yürütmektedir. Ayrıca parsiyel taşımacılık hizmetlerine dâhil olan yükler, yine bu alanda paketlenmekte ve etiketlenmektedir. Daha sonra tüm yükler, belirlenen tarihlerde dağıtıma çıkmaktadır. Ceylan nakliyat, sevkiyat öncesinde gerekli olan hazırlıkları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gebze ambarı dışında farklı ambarlara da destek sağlayan firma, aynı zamanda yüklerin teslim edileceği adres ile de iletişime geçmektedir. Taşımacılık projeleri maksimum 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Parça yükler ise, talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Ceylan nakliyat firması, konteyner taşımacılığı noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır.

Ambara Gelen İşler

Ceylan nakliyat firması, dağıtımlar sırasında gelen ekstra işler için de araç tahsis etmektedir. Özellikle de Gebze ambarı ile sürekli iletişim halinde olan firma, anlık ihtiyaçları da karşılamaktadır. Kurumsal şirketlerin seri imalat ürünleri veya fabrika atıkları da dâhil olmak üzere, tüm yükler Gebze nakliyat ambarından alınmaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve yüklerinizin güvenli bir şekilde dağıtılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Gebze nakliyat ambarı firması olan Ceylan nakliyat, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlere de düzenli olarak sevkiyat desteği sağlamaktadır. Gidiş ve dönüşler sırasında araçların boş olması halinde de, parça yükler firma tarafından cüzi fiyatlar ile taşınmaktadır.    

Bir cevap yazın