Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Nakliyat sektörünün lider bir firması konumunda olan Ceylan taşımacılık, talep edilen adreslere hızlı bir şekilde araç göndermektedir. Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenleyen firmanın merkezi de Gebze ambarı içerisinde yer almaktadır. Tüm kontroller bu merkez üzerinde yapılmaktadır. Firma, ağır yük, parça yük ve kuru yük olmak üzere çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Tüm yükler ise, sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Gebze ambarı araçları, farklı özelliklere sahip olan yüklere uygun bir şekilde üretilmiştir. Ağır tonajlı malzemeler bile maksimum bir güvenlik önlemi ile taşınmaktadır. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Ceylan nakliyat, müşterilerini her konuda da memnun etmektedir. Ayrıca ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeye de özen göstermektedir.

Nakliyat İşlemleri

Gebze ambarı içerisine getirilen yükler, öncellikle çeşitli kontrollerden geçirilmektedir. Daha sonra paketleme işlemlerine geçilmekte ve yüklerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Genel sevkiyatlarda Gebze ambarı tesislerinde düzenlenmektedir. Bu tesislerde toplanan yükler, dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca pek çok işlem de teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Örneğin parça yüklerin birbirine karışmaması için çeşitli etkiletme makineleri kullanılmaktadır. Nakliyat süreleri ise, projeden projeye göre farklılık göstermektedir. Ancak Ceylan taşımacılık firması, müşterilerine söz verdiği tarihler arasında teslimatı gerçekleştirmektedir. Gebze ambarı tesislerinde yer alan araçlar, olumsuz hava koşullarında bile profesyonel bir şekilde hizmet verebilmektedir.

Gebze Ambarı Özellikleri

Gebze ambarı, günümüz teknolojisinde kurulmuş ve her türlü yüke uygun olacak bir şekilde dizayn edilmiştir. Depolama alanları açısından da üst düzey bir büyüklüğe sahip olan ambar, yükleme veya boşaltma işlemlerinin de kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca birden fazla aracı aynı anda içerisine alabilen Gebze ambarı, nakliyat işlemlerinin de güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ceylan Nakliyat firmasının tüm araçları, ambar içerisinde daima hizmete hazır bir şekilde bekletilmektedir. Şehir dışından gelen yüklerde yine bu alanda depolanmakta ve dağıtıma hazır bir hale getirilmektedir. Gebze ambarı, taşınmasını planlanan yüklerin uzun bir süre muhafaza edilmesini de sağlamaktadır. Bu ambar, güvenlik yönünden herhangi bir risk taşımamakta ve 7/24 korunmaktadır. 

Ceylan Nakliyat Farkı

Ceylan nakliyat firması, kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile sunmaktadır. Gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası taşımacılık projeleri, modern yaşam tarzına uygun bir şekilde tamamlanmaktadır. Firma müşterilerine özel çeşitli indirimlerde gerçekleştirmektedir. Gebze ambarı firmaları arasında kalitesi ile tanınan Ceylan nakliyat, her geçen gün hizmet alanlarını genişletmektedir. Araç modellerini de düzenli bir şekilde yenileyen söz konusu firma, kurumsallaşma adına da yeni projeler geliştirmektedir. Örneğin araç takip sistemleri sayesinde hangi yükün nerde olduğunu kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçerek, tüm yüklerinizin kontrollü bir şekilde şehir dışına götürülmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın