Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar 0532 656 57 91 Nakliye Hizmetleri

Ceylan nakliyat firmamız ise her zaman profesyonel, kaliteli ve tabi ki sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Hiç bir malzeme zarar görmemektedir.

Gebze Ambar

Yük taşıma firmaları, farklı fiyatlar ile hizmet vermektedir. Gebze ambarı içerisin de bulunan yazaneler yük miktarına göre fiyat incelemesi yapmaktadır. Ceylan nakliye firmamız ise, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Tüm yükler çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Özellikle de kırılgan malzemeler için kutulama desteği sunulmaktadır. Gebze ambarı araçlarımız sayesinde tonlarca malzeme tek seferde istenilen adreslere götürülmektedir. Firmamız taşıma güvenliğine ayrı bir önem vermektedir. Yükleme işlemleri sırasında malzemelerin yüzeysel özellikleri ve kırılganlık kat sayıları da göz önünde bulundurulmaktadır. Ceyhan nakliyat, parsiyel taşımacılık, palet yük taşımacılığı, komple yük ve parça yük taşımacılığı gibi hizmetler vermektedir. Türkiye’nin her bir il ve ilçesine de araç desteği de sağlanmaktadır.

Gebze Ambar

Gebze Nakliyat Firmaları

Müşterilerimiz, Gebze nakliyat firmaları hakkında sürekli şikayetler de bulunmaktadır. Pek çok firma, vermiş olduğu sözleri yerine getirmemektedir. Teslimatlar da gecikme yaşanmakla beraber taşıma sırasında bazı yükler zarar görebilmektedir. Ceylan nakliyat firmamız ise her zaman profesyonel, kaliteli ve tabi ki sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Hiç bir malzeme zarar görmemektedir. Firmamız paketleme ve araca yerleştirme işlemlerini bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de hareket halin de yüzeylerin zarar görmesi veya darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Gebze nakliyat firmaları bünyesinde kapalı kasa tır ve kamyonlar yer almaktadır. Bu araçlar, palet yükleri, parça malzemeleri ve ambar yüklerini profesyonel bir şekilde taşıyabilmektedir. Firmamız şehirler arası ambar yük nakliyesi noktasında da hizmet vermektedir.

Gebze Ambarı

Gebze ambarı sayesinde, bir çok yük ve eşya Türkiye’nin çeşitli illerine ulaştırılmaktadır. Firmamız ambar çevresinde yer alan tüm yükleri aynı gün içerisin de sevkiyata çıkarmaktadır. Yük sayısının fazla olması halin de geniş tır modelleri temin edilmektedir. Gebze ambarı üzerinden İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere taşımacılık hizmeti verilmektedir. Demir, bakır gibi malzemeler de firmamız tarafından kısa bir süre içerisin de nakil edilmektedir. Ayrıca parça eşya taşıma ve ağır yük taşıma gibi hizmetler çok makul rakamlar ile verilmektedir. Gebze ambarı içerisin de bulunan malzemeler için yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır. Firmamız, kurumsal şirketler için günlük tır ve kamyon temin edebilmektedir. Tüm teslimatlar söz verilen tarihe kadar gerçekleştirilmektedir.

Gebze Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Gebze parsiyel taşımacılık fiyatları yük miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Parça eşyaların araca yüklenmesi, araçtan indirilmesi ve paketlenmesi gibi işçilik hizmetleri için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Firmamız, mümkün mertebe en ekonomik taşıma hizmeti sunmaya özen göstermektedir. Ayrıca İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illere özel indirimler yapılmaktadır. Gebze parsiyel taşımacılık fiyatları piyasa şartlarına oranla yüzde 20 daha uygun rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız şehir içi yük taşıma, şehirler arası ambar yükü taşıma gibi hizmetlerini de ucuz fiyatlar ile vermektedir.

Bir cevap yazın