Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Pek çok şirket veya bireysel işletmeler, istedikleri yükleri Gebze ambarı üzerinden taşımaktadır. Taşıma hizmeti veren nakliyeciler, ambara getirilen tüm yükleri belirli saat ve tarihler de yeni il ve ilçelere nakil etmektedir. Ancak bazı taşıma firmaları müşteri memnuniyeti noktasında problemler ile karşılaşmaktadır. Araçların geç gelmesi, teslimatın gecikmesi ve sevkiyat sırasında yüklerin zarar görmesi gibi sorunlar oldukça sık yaşanmaktadır. Gebze ambarı firmamız ise, tecrübesi ve teknolojik alt yapısı sayesinde profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Öncellikle taşınacak olan tüm yükler ambalajlar ile paketlenmektedir. Daha sonra ise yüzeylerin fiziksel özelliklerine göre yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firmamız, sevkiyat güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamak için her türlü önlemi almaktadır. Bununla birlikte araçlara yerleştirilen tüm parçalar, halatlar yardımı ile sabitlenmektedir.

Gebze Ambar

Gebze Parsiyel Taşımacılık

Firmamız, şehirlerarası nakliyat, Gebze parsiyel taşımacılık ve şehir içi taşımacılık gibi hizmetler sunmaktadır. Kocaeli, Ankara, İstanbul, Bursa başta olmak üzere 81 ilin tamamına araç desteği sağlanmaktadır. Özellikle de sayıca az olan yüklerin taşınma maliyeti çok yüksektir. Çünkü aracın tüm yakıt giderleri tek bir kişi tarafından karşılanmaktadır. Firmamız ise Gebze parsiyel taşımacılık hizmeti sunarak yüksek maliyetlerin önüne geçmektedir. Tüm parçalar en geç 48 saat içerisin de sevkiyata çıkarılmaktadır. Firmamız Gebze ambarı içerisin de bulunan yüklerin tamamını profesyonel bir şekilde nakil edebilmektedir. Kesinlikle yüklerin zarar görmesi, kaybolması veya çalınması söz konusu değildir. Zira Gebze parsiyel taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde verilmektedir. Ayrıca İstanbul Kocaeli arası sevkiyatlar için yüzde 40’lık bir indirim yapılmaktadır.

Gebze Nakliye Firmaları

Gebze nakliye firmaları her türlü yük ve eşyayı taşımaktadır. Ceylan nakliye 20 senedir bu sektör de faaliyet göstermektedir. Gebze’den Ankara, İzmir ve Konya gibi şehirlere günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca firmamız Gebze’nin en ekonomik taşıma hizmetini sunmaktadır. Palet yükler, seri imalat yükleri ve parça yükler k3 belge standartına sahip olan araçlar ile taşınmaktadır. Gebze nakliye firmaları içerisin de hizmet kalitesi ile ön plana çıkan Ceylan taşımacılık, kurumsal şirketlerin taleplerini de karşılamaktadır. Komisyon üzerinden iş alınmamaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği gün ve saate araçlarımız adreslere yönlendirilmektedir. 5 kişilik ekibimiz ile yükleme, ambalajlama gibi işlemler sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Gebze ambarı çevresinde bulunan her türlü yük ise en geç 2 saat içerisin de alınarak sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir.

Gebze Nakliyeciler

Gebze nakliyeciler sektörün de bulunan bir çok firma sadece komisyonculuk yapmaktadır. Yani almış olduğu yükleri kendi araçları ile taşımamaktadır Müşterilerimiz ise bu durumdan dolayı hiç tanımadıkları firmalar ile muhatap olmaktadır. Gebze nakliyeciler firmamız için komisyon üzerinden iş alımı söz konusu bile değildir. Tüm sevkiyatlar resmi araç modellerimiz ve kendi bünyemizde hizmet veren personellerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın