Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Kurumlar şirketleri düzenli olarak yük taşıma hizmeti almaktadır. Üretmiş olduğu ürünleri farklı illere göndermek isteyen bu şirketler Gebze ambarı içerisin de bulunan nakliyeciler ile görüşmektedir. Parça yükler, imalat ürünleri ve demir gibi tonajlı yükler nakliyeciler tarafından nakil edilmektedir. Firmamız bu nokta da profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Gebze ambarı içerisin de yer alan tır modellerimiz sayesinde taşıma işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yüklerin zarar görmemesi için üst düzey bir ambalajlama desteği de sağlanmaktadır. Firmamız, Türkiye’nin 81 ili için parça eşya taşıma, palet yük taşıma ve ağır yük taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Ambara gelen tüm malzemeler aynı gün içerisin de nakil edilmektedir.

Gebze Ambar

Gebze Ambar Parça Yük Taşıma

Gebze ambar parça yük taşıma hizmetleri sayesinde sayıca az olan yükler ekonomik  fiyatlar ile nakil edilmektedir. Firmamız tüm parça eşyaları tek bir araç ile istenilen adreslere götürmektedir. Aracın yakıt giderleri ise müşterilerimiz tarafından ortak bir şekilde karşılanmaktadır. Gebze ambar parça yük taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Tüm yüzeyler uzman ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Bu nedenle de indirme, kaldırma gibi uygumalar esnasın da yüklerin deforme olması gibi bir durum söz konusu değildir. Gebze ambarı sayesinde Türkiye’nin her bir köşesine taşımacılık desteği sunulmaktadır. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetine ayrı bir önem vermektedir. Teslimatlar da sorun çıkması veya gecikme yaşanması söz konusu değildir. Gebze ambar parça yük taşıma fiyatları piyasa şartlarına göre daha ekonomik bir seviyededir.

Gebze Ağır Yük Taşımacılığı

Firmamız, her türlü yükü profesyonel bir şekilde taşıyabilecek bir alt yapıya sahiptir. Ağır tonajlı malzemeler bile uzman ekiplerimiz sayesinde pratik bir şekilde araca yerleştirilmektedir. Ayrıca Gebze ağır yük taşımacılığı hizmetleri için açık ve kapalı kasa olmak üzere çeşitli tır modelleri temin edilmektedir. Bu tırlar sayesinde sevkiyat sırasında maddi zararlar oluşması engellenmektedir. Çünkü tüm araç modellerimiz günümüzün teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Palet yükler, makine parçalar, toptan kumaşlar ve diğer tüm ambalajlı yükler için kapalı kasa kamyon modellerimiz devreye girmektedir. Gebze ağır yük taşımacılığı hizmeti ciddi bir tecrübe istemektedir. Ağır yüklerin kaldırılması veya indirilmesi oldukça zordur. Firmamız ise bu işlemleri teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir.

Gebze Yük Taşıma Fiyatları

Gebze yük taşıma fiyatları tonaja ve miktara göre farklılık göstermektedir. Bununla beraber yüklerin taşınacağı il ve ilçelerin uzaklığı da oldukça önemlidir. Firmamız ise müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirler için yüzde 10’luk bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca işçilik ücreti de talep edilmemektedir. Gebze yük taşıma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ambar başta olmak üzere tüm adres veya şirketlere araç desteği sunulmaktadır.

Bir cevap yazın