Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Nakliyat hizmetleri ciddi bir profesyonellik ve tecrübe gerektirmektedir. Özellikle taşıma sırasında yüklerin dikkatli bir şekilde işlem görmesi için yapılması şart olan bazı uygulamalar söz konusudur. Gebze ambarı içerisinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ağır yükler,, paket yükler ve imalat ham maddeleri istenilen il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Özellikle de parsiyel taşımacılık hizmetleri kısa bir süre içerisin de verilmektedir. Gebze ambarı içerisin de bulunan tüm yükler firmamız tarafından nakil edilmektedir. Tesisler de en az iki araç hizmete hazır bir şekilde bekletilmektedir. Firmamız diğer şehirlerin ambarına taşınacak olan yükler için de araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca tüm araçlarımız K1 belgeli olduğu için kantar kontrollerin de en ufak bir sorun yaşanmamaktadır.

Gebze Ambar

Gebze Ambar

Gebze ambar tesislerine her gün tonlarca yük gelmektedir. Bu yükler çeşitli il ve ilçelere dağıtılmaktadır. Firmamız ise taşıma işlemleri için 7/24 aktif bir şekilde araç desteği sağlamaktadır. Paketleme, yükleme ve boşaltma gibi işlemler bilimsel yöntemler ile yapılmaktadır. Herhangi bir yükün zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca Gebze ambarı içerisin de bulunan ekiplerimiz, yükleri en az iki kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Araca yerleştirilen tüm paketler, çeşitli aparatlar ile sabitlenmektedir. Tonaj bakımından ağır olan malzemeler için ise fortifler kullanılmaktadır. Bu sayede yükleme işlemleri aynı gün de tamamlanmaktadır. Firmamız, Gebze ambarı üzerinden Antalya, Bursa, İnegöl ve İstanbul gibi bölgelere sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Yeni model olan araçlarımız sayesinde teslimatlar çok seri bir şekilde yapılmaktadır.

Gebze Ambar Nakliyat

20 yıllık tecrübeye sahip olan Gebze ambar nakliyat firmamız, her yükü özel taşıma yöntemleri geliştirmektedir. Müşterilerimize temin edilen süreler içerisin de tüm yükler yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca firmamız boşaltma işlemleri için de personel desteği sunmaktadır. Gebze ambar nakliyat hizmetleri makul fiyatlar ile verilmektedir. 10 ton ve üzeri sevkiyatlara özel yüzde 20’lik bir indirim gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin 81 il ve ilçesi için taşımacılık desteği sunulmaktadır. Firmamız parça eşyalar ve komple yükler için de indirimler yapmaktadır. Gebze ambarı üzerinden yola çıkan araçlarımız, kargo dağıtımı noktasında da her türlü hizmeti vermektedir. Parça eşyalar bile 2 iş günü içerisin de Ankara, Konya ve Manisa gibi illere ulaştırılmaktadır.

Kocaeli Gebze Ambarı

Kocaeli Gebze ambar tesislerin de sayısız nakliye şirketi bulunmaktadır. Her firma aynı düzey de hizmet vermediği için tercih noktasında araştırmalar yapılmalıdır. Özellikle de pek çok nakliyeci taşımış olduğu yükleri söz verdiği tarihe kadar teslim etmemektedir. Gebze ambar nakliyat firmamız ise müşterilerine en ufak bir sorun dahi yaşatmamaktadır. Ayrıca İstanbul, Konya, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere günlük araç desteği de sağlanmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. 

Bir cevap yazın