Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Nakliye sektörün de faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Özellikle de Gebze ambarı çevresinde hazır bekletilen tüm yük ve eşyalar istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız şehir içi nakliye, şehirlerarası nakliyat ve parça eşya taşıma noktasında profesyoneldir. Bünyemizde hizmet veren ekipler, ağır tonaja sahip olan yükleri özenle paketlemektedir. Boşaltma ve yükleme gibi işlemler teknolojik araç ve gereçler ile yapılmaktadır. Firmamız Gebze ambarı içerisine gelen eşyaları aynı iş günü içerisin de almakta ve yeni adreslere götürmektedir. Herhangi bir malzemenin zarar görmesi veya teslimatların gecikmeli bir şekilde gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. Gebze nakliyat hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar da yapılmaktadır.

Gebze Ambar

Gebze Nakliyat Şirketleri

Gebze ambarı içerisin de sayısız nakliye firması bulunmaktadır. Müşterilerimiz ise hem fiyat hem de kaliteli hizmet açısından detaylı araştırmalar gerçekleştirmektedir. Özellikle de taşıma işlemleri sırasında yapılan yanlışlardan dolayı eşyalar zarar görmektedir. Gebze nakliyat şirketleri ise uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gebze ambarı sayesinde tüm yükler sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız, rakiplerine göre daha makul bir hizmet sunmakla beraber sevkiyatları da daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca seri imalat ürünleri, komple yükler, ağır tonaja sahip paket yükler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Gebze nakliyat şirketleri bünyesinde yer alan tüm tır ve kamyon modelleri sevkiyat güvenliğini maksimum bir düzeye çıkarmaktadır.

Gebze Nakliyat Ambarı

Gebze nakliyat ambarı, şehirlerarası hizmet veren taşıma firmalarının ortak buluşma noktasıdır. Pek çok firma yük boşaltma veya yük yükleme için Gebze ambarı içerisine gelmektedir. Firmamız da söz konusu tesise daim araç temini gerçekleştirmektedir. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illere gidecek olan tüm yükler firmamız tarafından ambardan teslim alınmaktadır. Daha sonra ise tüm parça eşyalar dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca 81 ilin tamamına taşımacılık ve lojistik desteği sağlanmaktadır. Gebze nakliyat ambarı içerisin de bulunan ekiplerimiz, anlık getirilen yükleri aynı gün de yola çıkarmaktadır. Ayrıca teslimatlar sırasında tüm parçalar gözden geçirilmektedir. Kapalı kasa tır modellerimiz sayesin de tonlarca eşya tek sefer de nakil edilmektedir. Gebze nakliyat, kurumsal şirketler için düzenli olarak araç desteği sağlamaktadır.

Gebze Ambarı

Gebze ambarı Türkiye’nin en büyük taşımacılık şirketlerini içerisin de barındırmaktadır. Firmamız bu ambar içerisin de daima hizmeti hazır bir araç bekletmektedir. Ayrıca ambara getirilen yükler uzman ekiplerimiz tarafından işlem görmektedir. Kurumsal şirketlerden gelen talepler anlık olarak değerlendirilmektedir. Gebze nakliyat fiyatları, yük sayısına ve tonajına göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız müşterilerine çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. Gebze nakliyat ambarı ile iletişime geçerek kaliteli bir taşımacılık hizmeti alabilir ve yüklerinizin profesyonel bir şekilde nakil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın