Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Eşya sayısının olduğu durumlarda verilen parça yük taşımacılığı, nakliyat maliyetlerini de büyük oranda düşürmektedir. Gebze ambarı tesislerine toplanan parça yükler, firmamızın profesyonel ekipleri tarafından sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Türkiye’nin 81 iline araç tahsis eden firmamız, tüm parça yükleri de teker teker adreslerden toplamaktadır. Her zaman önceliği taşıma güvenliği olan personellerimiz, projenin zamanında tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca Gebze ambarı içerisinde yer alan depolama alanlarında tüm yükler kontrollerden geçirilmektedir. Firmamız, en küçük bir sorunun yaşanmaması için gerek sevkiyat öncesinde, gerekse sonrasında gerekli olan tüm önlemleri de almaktadır. Paketleme, yükleme veya boşaltma işlemleri ise, malzemelerin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir.

Parça Yükler Nasıl Paketlenir?

Ceylan nakliyat firması, tüm parça yükleri kalın ve dayanıklı olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen köpük malzemeleri sayesinde de yüklerin zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca paketlenen yükler halat yardımı ile araç içerisine sabitlenmektedir. Gebze ambar ekipleri, yolculuk sırasında paketlerin sürtülmeden dolayı zarar görmelerini engellemektedir. Buna ek olarak cam gibi kırılgan yapılara sahip olan yükler için farklı çözüm yöntemleri düşünülmektedir. Gebze ambar tesislerinde yer alan araçlar, malzemelere göre tercih edilmekte ve taşıma güvenliğinin maksimum bir seviye çıkarılması sağlanmaktadır. Ceylan nakliyat, parça yük taşımacılığı hizmetleri için depolama alanları geniş olan tır ve kamyonları tercih etmektedir. Kurumsal şirket malzemeleri için de sigortalı taşımacılık desteği sunulmaktadır.

Firmanın Araç Modelleri

Gebze nakliyat firması bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Söz konusu bu araçların bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Yine asansörlü taşımacılık desteği de, tır ve kamyonlar sayesinde pratik bir şekilde verilmektedir Ceylan nakliyat firmasının tüm araçları, Gebze ambar tesislerinde bekletilmektedir. Bu sayede de anlık ihtiyaçlar kısa bir süre içerisinde karşılanmaktadır. Özellikle de ağır tonajlı yüklerin insan gücü ile boşaltılması veya indirilmesi çok zordur. Ancak araçların arkasında bulunan asansör sistemleri sayesinde bu- zorluk ortadan kaldırılmaktadır. Gebze ambar içerisinde yer alan boşaltma ve yükleme alanlarına kolay bir şekilde yanaşabilen kamyonlar, tüm olumsuz hava koşullarında da hizmet verebilmektedir.

Gebze Ambar Fiyatları

Kuru yükler, toplu yükler ve parça yükler, Gebze ambar tesislerinde sevkiyata hazır bir hale getirildikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ceylan nakliyat firması, yükleme ve boşaltma hizmetleri için de herhangi bir işçilik bedeli talep etmemektedir. Ayrıca tüm hizmetler makul rakamlar ile verilmektedir. Taşıma maliyetleri, firmanın uzman ekipleri tarafından belirlenmektedir. Ancak bu maliyetler, mümkün mertebe düşük gösterilmekte ve müşteri memnuniyeti için çeşitli indirimler yapılmaktadır. Sizde hemen Gebze ambar tesislerinde yer alan Ceylan nakliyat ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Talep ettiğiniz adreslere 1 gün içerisinde araç gönderilerek, yüklerinizin hızlı bir şekilde adreslere ulaştırılması sağlanmaktadır.   

Bir cevap yazın