Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Sektörün en kaliteli hizmetini sunan Gebze Ceylan lojistik firması, her türlü yükü adreslerden almakta ve farklı illere götürmektedir. Firma, Türkiye’nin tüm beldelerine hizmet vermektedir. Ayrıca kurumsal şirketlere özel olarak da araç tahsis edilmektedir. Gebze ambar tesislerinde yer alan kamyon ve tırlar, teknolojik bir özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde de hem taşıma güvenliği sağlanmakta, hem de projeler kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Firma, parça yük, kurumsal yük ve ağır yük gibi birçok taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Gebze ambar tesislerinden kontrol edilen sevkiyatlar, Ankara, İstanbul ve Adana gibi büyükşehirlere de hafta da en az bir kere düzenlenmektedir. Taşıma sırasında yüklere zarar gelmemesi için üst düzey bir önlem alınmaktadır.

Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat sektörünün en büyük sorunu, geç tamamlanan projelerdir. Yine yüklerin zarar görmesi de ayrı bir problem oluşturmaktadır. Gebze ambar tesislerinin lider bir firması olan Ceylan lojistik ise, bahsi geçen sorunları kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Firma, öncellikle tüm yükleri sert ve dayanıklı olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme işlemleri de malzemelerin fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Daha sonra ise, yükleme aşamasına geçilmektedir. Gebze ambar içerisinde bulunan araçlar, ister ağır, ister hafif tüm malzemeleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Nakliyat hizmetleri, profesyonel bir şekilde verilmekte ve sürecin problem yaşamadan tamamlanması sağlanmaktadır. Ayrıca şirketlerin seri imalat ürünleri, parça yükleri ve konteynerleri de firma tarafından taşınmaktadır.

Gebze Ambar Yükleri

Şehir dışından Gebze ambar tesislerine getirilen yükler, Ceylan lojistik tarafından istenilen bölgelere dağıtılmaktadır. Firma dağıtım işlemleri için küçük kamyon veya kamyonetleri kullanmaktadır. Tüm yükler, talep edilen süreler içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca sayımlardan geçen paketler, kontrollü bir şekilde firmanın araçlarına transfer edilmektedir. En ufak bir parça eşyanın bile kaybolması söz konusu değildir. Gebze ambar tesislerine gelen kurumsal yükler de, sigortalı araçlar ile taşınmaktadır. Yaşanan maddi kayıplar müşterilere yansıtılmamaktadır. Ceylan nakliyat 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca pek çok şirketin düzenli bir şekilde taşımacılık ihtiyaçları da giderilmektedir. Merkez ofis üzerinden adreslere yönlendirilen araçlar, sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

Uzman Personel Desteği

Ceylan lojistik firması bünyesinde bulunan tüm personelleri, alanında uzman olmakla beraber, mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Fiziki yeterlilik testlerinden geçirildikten sonra görevlendirilen taşıma ekipleri, Gebze ambar tesislerinde devamlı gidip gelmektedir. Yükleme ve boşaltma sırasında ise, eşyalara özel çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Bu personeller, şehirlerarası nakliyat noktasında da oldukça profesyoneldir. Tüm yükler, istenilen ambarlara veya adreslere getirildiğinde, söz konusu ekipler tarafından anlık olarak boşaltılmaktadır. Gebze ambar ekipleri, güler yüzlü olmakla beraber, müşteriler ile de yakından ilgilenmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlamak için Ceylan lojistik firmasının müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın