Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Türkiye’nin lider bir firması konumunda olan Ceylan nakliyat, Gebze ambarı başta olmak üzere, tüm illerde bulunan ambarlara sevkiyat düzenlemektedir. Farklı ağırlıklara sahip olan yükler, kaliteli ve sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Kuru yük, parça yük ve ağır yük gibi tüm alanlarda faaliyet gösteren söz konusu firma, taşımacılık hizmetlerini de bilimsel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gebze ambar tesislerinde daima sevkiyata hazır bir şekilde bekletilen araçlar, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca teslim tarihinin geciktirilmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır. Yükler müşterilere söz verilen zaman dilimi içerisinde adreslere iletilmekte ve uygulama aşamasında sorun çıkması engellenmektedir.

Paketleme Desteği

Ceylan nakliyat firması, yük taşımacılığı hizmetlerini profesyonel çözüm yöntemleri ile gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere, sevkiyat sırasında ya da indirme ve boşaltma sırasında yüklere zarar gelmektedir. Rutin bir sorun haline gelen maddi kayıplar, Ceylan nakliyat firması ekipleri tarafından uzman bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Gebze ambar tesislerinde bulunan depolama alanlarında paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Fiziki özelliği, ağırlığı ve çağı ne olursa olsun tüm yükler, en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu sayede malzemelerin en ufak bir zarara uğraması engellenmektedir. Gebze ambar ekipleri, yükleme işlemlerini de kademeli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin ağır tonaja sahip olan malzemeler, kasanın en arkasına yerleştirilmektedir. Asıl amaç ise, yolculuk sırasında yüklerin birbirine zarar vermesini önlemektir.

Genel Hizmetler

Akla gelen tüm yükler için araç desteği sunan Gebze ambar firması, parça yük taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir. Eşya sayısının az olması halinde koca bir kamyon tutmak oldukça maliyetlidir. Firma ise, böyle durumlarda sayıca az olan yükleri teker teker adreslerden toplamakta ve tek bir araç ile taşımaktadır. Bu sayede maliyetler düşürülmektedir. Ceylan nakliyat, ağır yük ve konteyner taşımacılığı alanlarında da hizmet vermektedir. Firma tonaj bakımından yüksek kapasitelere sahip olan tır ve kamyonları sayesinde her türlü ürün modeli pratik bir şekilde nakliye edebilmektedir. Ayrıca Gebze ambar tesislerine getirilen parça malzemelerde yine firma tarafından profesyonel bir şekilde dağıtılmaktadır.

Gebze Ambar Tesisleri

Modernize edilmiş olan Gebze ambar tesisleri, aynı anda birçok işlemin yapılmasını sağlamaktadır. Araçların tamamı, söz konusu tesislerde bekletilmekte ve talep edilen adreslere yönlendirilmektedir. Ayrıca bu tesisler sayesinde de yüklerin güvenli maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Ceylan nakliyat firması da Gebze ambar tesislerinde hizmet vermektedir. Şehirlerarası sevkiyatlar düzenlenmekte ve tüm ambarlar arası taşımacılık desteği sunulmaktadır. Sizde firma ile iletişime geçebilir, kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca yüklerinizin incelenmesi ve maliyetler hakkında bilgilendirme yapılması için de ekspertiz desteğinden faydalanabilirsiniz. Firma ekspertiz desteği için de herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Bir cevap yazın