Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Ambar

Ceylan nakliyat firması, Gebze ambarı başta olmak üzere istenilen tüm adreslere araç yönlendirmektedir. 10’a yakın tır ve kamyon modelimiz sayesinde hafif, ağır hiç fark etmeksizin tüm yükler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ekiplerimiz, malzemelerin zarar görmemesi adına gerekli önlemleri almaktadır. Ambalajlama, yükleme ve boşaltma gibi çalışmalar hassasiyet kuralları çerçevesin de yapılmaktadır. Gebze ambarı içerisin de bulunan tırlarımız, aynı gün içerisin de sevkiyata çıkmaktadır. Kurumsal şirketlerin, fabrikaların ve depoların ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmetleri, firmamız tarafından verilmektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine 7/24 sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ceyhan nakliyat, her zaman kurumsallığa önem vermektedir. Teslimatlar zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca parsiyel taşımacılık, koli taşımacılığı, komple depo taşımacılığı ve seri imalat tekstil taşımacılığı gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Gebze Ambar

Gebze Komple Yük Taşımacılığı

Gebze komple yük taşımacılığı için depolama alanları geniş olan tırlar temin edilmektedir. Konteyner yükleri ve seri imalat ürünleri de bu tır modelleri sayesinde nakil edilmektedir. Firmamız yükleri öyle bir yerleştirmekte ki, sevkiyat sırasında en ufak bir kayıp yaşanmamaktadır. Gebze komple yük taşımacılığı hizmetlerimiz, Türkiye’nin 81 ili için verilmektedir. Fiyatlarımız ise makul rakamlardan oluşmaktadır. Sayıca fazla olan komple malzemeler için yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca şehirlerarası veya şehir içi taşımacılık sırasında en ufak bir sorun yaşanmamaktadır. Depolarda bulunan variller, plastik malzemeler ve metal malzemeler firmamızın uzun kasalı tır dorseleri ile taşınmaktadır. Gebze ambarı ve diğer ambarlar için her türlü nakliye desteği verilmektedir. Firmamız en geç 24 saat içerisin de istenilen adreslere araç yönlendirmektedir.

Gebze Nakliyat

Gebze nakliyat şirketimiz, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına araçlarını düzenli olarak yenilemektedir. Bünyemizde bulunan tırlar sayesinde sevkiyat maliyetleri büyük oranda azaltılmaktadır. Ayrıca firmamız, Gebze’nin sanayi bölgelerinde bulunan yükler için kamyon modelleri de temin etmektedir. Parça eşyalar veya 2 tonu geçmeyen yükler bu kamyonlar ile taşınmaktadır. Yani firmamız, yük sayısına veya tonajına uygun araçlar belirleyerek maliyet yükselişinin önüne geçmektedir. Gebze nakliyat fiyatları hakkında net bilgi vermek doğru değildir. Firmamız ile iletişime geçerek, tonaj miktarı ve sevkiyat güzergahı üzerinden daha doğru maliyet bilgisi alabilirsiniz. Ancak Ceyhan taşımacılık, müşterilerine özel indirimler yapmaktadır. Bununla beraber tüm ödemeler, konuşlan gün ve saatte istenmektedir.

Gebze Ambar Nakliye

Gebze ambar nakliye firmamız, bölgesel olarak taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ankara’dan İstanbul’a veya İzmir’den Bolu’ya sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ağır yükler için teknolojik ekipmanlardan destek alınmaktadır. Özellikle de maddi açıdan değerli olan malzemeler farklı araçlar ile nakil edilmektedir. Gebze ambar nakliye personellerimiz, sevkiyat sırasında ara ara kontroller gerçekleştirmektedir. Yüklerin birbirine zarar vermemesi veya deformasyona uğraması kesinlikle söz konusu değildir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.  

Bir cevap yazın