Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze İstanbul Arası Yük Taşımacılığı

Gebze İstanbul arası yük taşımacılığı sayesinde acil olan yükleri kısa bir zaman da adreslere ulaştırmaktadır. Tüm ilçelere sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Gebze İstanbul Arası Yük Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe yaşanan sorunlar, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizi rahatsız etmektedir. Yapılan hatalar nedeniyle nakliyecilere olan güven azalmaktadır. Gebze ambarı içerisin de hizmet veren Ceyhan taşımacılık firmamız ise, yaşanan tüm sorunları bilimsel çözümler getirmektedir. 20 yıllık tecrübe ile sayesinde tüm sevkiyatlar profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Gebze ambarı başta olmak üzere Türkiye’nin tüm ambarlarına yük taşıma ve dağıtım desteği sağlanmaktadır. Firmamız İstanbul, Ankara, Bursa gibi illere de düzenli sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca tonajlı ve tonajsız hiç fark etmeksizin tüm malzemeler özenle paketlenmektedir. Yüklerin en ufak bir darbeye maruz kalması veya zarar görmesi mümkün değildir. Ekiplerimiz, paketleme işlemlerini çift kat olacak bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca malzemelerin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmak şartı ile yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Gebze İstanbul Arası Yük Taşımacılığı

Gebze İstanbul Arası Yük Taşımacılığı

Firmamız, Gebze İstanbul arası yük taşımacılığı sayesinde acil olan yükleri kısa bir zaman da adreslere ulaştırmaktadır. Tüm ilçelere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Gebze’den alınan parça eşyalar, Silivri tarafına kadar götürülmektedir. Ayrıca parça eşyalar bile paketlenmeden araca yerleştirilmemektedir. Taşıma işlemleri kapalı kasa tırlar ile gerçekleştirmektedir. İstanbul yönüne gidecek olan tüm yükler aynı gün içerisin de Gebze’den alınmaktadır. Firmamız Gebze İstanbul arası yük taşımacılığı hizmetlerine özel net yüzde 20’lik bir indirim gerçekleştirmektedir. Depolarda bulunan palet yükler, tekstil ürünleri, iş makineleri parçaları ve variller seri bir şekilde sevkiyata hazırlanmaktadır. Ceyhan nakliyat, müşterilerine zahmetsiz bir taşıma ve lojistik desteği sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul’dan Edirne’ye ve Çanakkale’ye de sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Gebze Nakliyat Ambarı

Gebze ambarı, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen yüklerin bir arada toplandığı yerdir. Söz konusu bu yükle buradan dağıtıma çıkmaktadır. Firmalar ise talep ettikleri yönlere giden malları o gün içerisin de araçlara yüklemektedir. Ancak müşterilerimiz her zaman doğru iş yapan nakliyecilere denk gelmediği için sorunlar yaşamaktadır. Örneğin Gebze ambarı içerisinden alınan malzemeler söz verildiği tarihe kadar teslim edilmemektedir. Pek çok firma başka ambarlara da giderek parça eşya peşinde koşmakta ve hali hazırda araçta bulunan yüklerin teslimatını gerçekleştirmemektedir. Gebze nakliyat ambarı firmalarından biri olan Ceylan taşımacılık ise, profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Tüm teslimatlar en ufak bir gecikme yaşanmadan tamamlanmaktadır. Ayrıca firmamız rakiplerine göre daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Gebze Şehirlerarası Yük Taşıma

Firmamız 81 il içinde geçerli olan Gebze şehirlerarası yük taşıma desteği sunmaktadır. Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan tüm şehirlere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Diyarbakır, Batman ve Malatya başta olmak üzere İstanbul üzerinden gelen yükler istenilen illere kadar ulaştırılmaktadır. Gebze şehirlerarası yük taşıma fiyatları, güzergahtan güzergaha göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız işçilik ücreti almadığı gibi 10 tonun üzerinden olan malzemeler için indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca yükleme ve boşaltma saatleri müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Bir cevap yazın