Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat 0532 656 57 91 Nakliye Hizmetleri

Hemen sizde Gebze kamyonet nakliyat firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gebze Nakliyat

Büyük firmaların yükleri başta olmak üzere, her türlü malzemeyi profesyonel bir şekilde taşıyan Gebze kamyonet nakliyat firması, istenilen tüm adreslere saatler içerisinde araç göndermektedir. Palet yükler, seri imalat ürünleri veya karton kutular gibi ürün modelleri için farklı taşıt imkânları sunan Gebze nakliyat firması, aynı zamanda alanında uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. Pek çok ürün modeli, kurumsal taşımacılık farkı ile istenilen adreslere götürülmekte ve tamamen güvenlik üzerine kurgulanmış bir hizmet anlayışı ile çalışmalar yürütülmektedir. Gebze kamyonet nakliyat firması, çeşitli nedenlerden dolayı ürünlerini farklı illere ve ilçelere götürmek isteyen şirketlere özel yeni projeler geliştirmektedir. Ayrıca birbirinden farklı taşıma araçlarına sahip olmakla beraber, geniş hacimli tırları sayesinde de tek bir seferde tüm ürün modellerini talep edilen adreslere teslim etmektedir.

Yük Analizi

Gebze kamyonet nakliyat firmasının deposunda toplanan tüm yükler, özenle paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Özelliklede hassas yapıya sahip olan veya kırılma ihtimali yüksek olan malzemeler daha dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Gebze nakliyat firmasının ekipleri, taşınması planlanan tüm ürün modellerini özelliklerine göre gruplara ayırmakta ve yolculuk sırasında söz konusu ürün modellerinin birbirine zarar vermesi engellenmektedir. Ayrıca paketleme işlemlerinde kullanılan ambalajlar, birinci sınıf kalite de üretilmektedir. Bu sayede tüm ürün modelleri, çevresel etkenlere karşı korunmakta ve taşıma işleminin güvenliği maksimum bir seviyeye çıkartılmaktadır. Gebze kamyonet nakliyat firmasının personelleri ise gerekli sayım işlemlerini yaptıktan sonra yükün yola çıkmasını sağlamaktadır. Tüm nakliyat işlemleri söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Uzman Ekipler

Bir nakliye işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için projede yer alan tüm personellerin alanında uzman olması gerekir. Özellikle de yüklerin paketlenme şekilleri, araca yüklenme şekilleri gibi konu başlıkları üzerinde yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahip olan Gebze kamyonet nakliyat firmasının ekipleri, düzenli olarak da eğitimlerden geçirilmektedir. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurmaları ve işlemlerin daha da kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca Gebze kamyonet nakliyat tırlarına yüklenen fabrika imalat ürünleri, söz konusu ekipler tarafından kontrol edildikten sonra yola çıkmaktadır. Tır şoförlerimiz ise, belirtilen saat de adreste olmaktadır. Tüm araçlar da var alan takip sistemi sayesinde, ana merkezimiz tarafından anlık bilgilendirme yapılmakta ve kontrollü bir şekilde projenin tamamlanması sağlanmaktadır.

Ekonomik Fiyat

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Gebze kamyonet nakliyat, müşteri memnuniyetini sağlamak için piyasa şartlarına göre oldukça ekonomik hizmet vermektedir. İster uzun, ister kısa mesafeli yolculuk için talep edilen rakam cüzi olmakla beraber, müşterilerimize özel çeşitli indirim ve kampanyalar da yapılmaktadır. Hemen sizde Gebze kamyonet nakliyat firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın