Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat

Gebze nakliyat şirketi 20 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de mesleğin tümüne hakimdir. Firmalarda bulunan ağır yükler, ambar ve depo malzemeleri ya da seri imalat ürünleri profesyonel  bir şekilde taşınmaktadır. Yükleme işlemleri öncesinde tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Bu sayede maddi kayıpların yaşanması veya eşyaların deforme olması önlenmektedir. Gebze nakliyat şirketi, Türkiye’nin  her bir  noktasına  sevkiyat desteği  sağlamaktadır. Akla  gelebilecek olan tüm yükler firmamız tarafından nakil edilmektedir. Ayrıca birbirinden farklı özelliklere sahip olan araç modellerimiz sayesinde taşıma işlemleri  sorunsuz bir  şekilde  tamamlanmaktadır. Parça eşya ve komple yükler için sigortalı nakliye hizmeti  de verilmektedir.  Bu sayede müşterilerimize daha güvenli  bir  hizmet sunulmaktadır.

Gebze Şehirlerarası Nakliyat

Gebze şehirler arası nakliyat şirketimiz Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm illere taşıma hizmeti sunmaktadır. Yük sayısına uygun olarak temin edilen araç modellerimiz sayesinde tüm eşyalar tek seferde istenilen şehirlere götürülmektedir. Ayrıca  Gebze şehirlerarası nakliyat hizmetleri kapalı kasa araç modelleri ile verilmektedir.  Söz konusu araçların tamamı K3 belgesine sahip olduğu için kontrol noktalarından sorunsuz bir  şekilde  geçmektedir. Firmamız ambar yüklerini  de 81 ilin tamamına götürmektedir. Özellikle de talep eden şirketler için düzenli  araç  desteği  sağlanmaktadır. Gebze nakliyat şirketi, komisyonculuk yapmamaktadır. Tüm hizmetler kendi bünyemizden verilmektedir. Parça eşyalar bile çok kısa bir süre içerisinde yeni  adreslere ulaştırılmaktadır.

Gebze Ağır Yük  Taşıma

Gebze nakliyat şirketi, tonajlı olan yükleri de profesyonel bir şekilde taşıma kapasitesine sahiptir. Özellikle de fabrika yükleri ve iş makine parçaları dikkatli bir şekilde nakil edilmektedir. Ağır malzemelerin yüklenmesi veya boşaltılması için akıllı makineler kullanılmaktadır. Firmamız seri imalat ürünlerini de profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Gebze nakliyat şirketi anlık araç taleplerini de aynı gün içerisinde karşılamaktadır. Firmamız her zaman kurumsal bir hizmeti makul ücretler ile sunmaktadır. Taşınacak olan yükler en az iki sefer sayımlardan geçirilmektedir.  En ufak bir parça eşyanın kaybolması veya araçlarda unutulması söz konusu değildir.

Gebze Nakliyat Şirketi

Şirketimiz  her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Fiyatları belirlerken eşya sayısı ve yük tonajı göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca yakın güzergahlara özel yüzde 40’lara varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Gebze  nakliyat firmaları müşteri memnuniyetini sağlamak adına parça eşyalar için işçilik ücreti talep etmemektedir.  Paketleme, montaj gibi uygulamalar profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gebze’den Düzce’ye ve Ankara’ya da haftalık olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. 

Bir cevap yazın