Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat

Ağır yükler, ofis malzemeleri ve ambar yükleri Gebze şehirlerarası nakliyat firmamız tarafından nakil edilmektedir.  Yüklerin zarar görmesi  söz konusu değildir. Çünkü tüm yüzeyler özenle paketlenmektedir. Firmamız Gebze merkez olmak üzere tüm il ve ilçelere sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle de Ankara, İstanbul ve İzmir  gibi  büyük şehirlere haftalık olarak araç  desteği sunulmaktadır. Gebze şehirlerarası nakliyat hizmetleri  sadece profesyonel ekipler ile  verilmektedir. Yükleme,  boşaltma gibi  uygulamalar sırasında yüklerin zarar görmesi  söz konusu değildir. Ayrıca firmamız teslimatları da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gebze şehirlerarası nakliyat personelleri montaj ve de montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Ağır yükler istenilen bölgelere kadar götürülmekte ve yerleştirilmektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze nakliyat firmaları 20 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Mesleğin tüm püf noktaları bilen ekipler sayesinde her bir  yük sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca firmamız kendi bünyesinde yer alan araç modelleri sayesinde tonlarca eşyayı tek seferde taşımaktadır. Gebze şehirlerarası nakliyat parça eşyalar için de araç desteği sunmaktadır. Sayıca az olan yükler ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Gebze nakliyat firmaları tekstil taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve ambar yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet  göstermektedir. Tüm yükler sigortalanmaktadır.  Yaşanan maddi  kayıplar anlaşmalı olduğumuz kasko şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede müşterilerimize daha güvenli bir nakliyat desteği sağlanmaktadır.

Gebze Parça Eşya Taşııma

Gebze parça eşya taşıma şirketi, sayıca az olan yükleri ülkemizin 81 iline götürmektedir. Parça eşyalar kaliteli  ambalajlar ile paketlenmekte ve daha sonra araçlara yerleştirilmektedir. Yükleme sırasında eşyaların birbirine karışmaması için tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca Gebze şehirlerarası nakliyat şirketi şehir içi taşıma alanında da faaliyet  göstermektedir. Kocaeli,  Bursa gibi  yakın iller için de yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır. Firmamız komple yük taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı gibi  sektörler de de faaliyet  göstermektedir.  Tüm eşyalar teknolojik ekipmanlar ile sökülmekte ve tekrar montaj edilmektedir. Gebze parça  eşya taşıma şirketi sayesinde koca bir araç maliyetleri de ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca talep edilen tüm adreslere ekspertiz  ekibi  yönlendirilmektedir.

Gebze Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Gebze şehirlerarası nakliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişimin asıl nedeni ise eşya sayısıdır. Firmamız parça yükleri bile ekonomik rakamlar ile taşımaktadır. Şehir içi yük taşıma hizmetleri de makul rakamlarla verilmektedir. Gebze nakliyat fiyatları arasında yüklerin paketlenmesi,  araca yüklenmesi  ve taşınması gibi işçilik maliyetleri de yer almaktadır.  Detaylı fiyat bilgisi için şirketimiz  ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın