Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat

Bankalarda, şirketlerde ve fabrikalarda bulunan yükler Gebze kurumsal taşımacılık firmamız tarafından nakil edilmektedir. Öncellikle eşyaların tamamı sigortalanmaktadır. K1 belgesine sahip olan araç modellerimiz  sayesinde tüm yükler  sorun yaşamadan yeni şehirlere götürülmektedir. Gebze kurumsal taşımacılık firmaları sayesinde teslimatlar da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca parça yükler, ağır tonaja sahip olan eşyalar ve benzeri malzemeler dikkatli bir şekilde araca yerleştirilmektedir. Bu sayede  sevkiyat sırasında yüklerin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Gebze nakliyat ekipleri, alanında profesyonel olmakla beraber bu iş için eğitim almışlardır. Her türlü yük söz konusu ekipler tarafından sökülmekte ve ambalajlanmaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmetleri de profesyonel ekipler tarafından verilmektedir.

Gebze Nakliye Firmaları

Her yük ve eşya Gebze nakliye firmaları tarafından nakil edilmektedir. Kurumsal hizmet anlayışına sahip olunmakla beraber müşteri  memnuniyetine de önem verilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline sevkiyatlar düzenlenmektedir.  Taşınan tüm eşyalar kaliteli  ambalajlar ile  paketlenmektedir. Yüklerin zarar görmesi veya deforme olması gibi bir durum söz  konusu değildir.  Gebze kurumsal taşımacılık hizmetleri sadece kapalı kasa  tır ve kamyonlar ile verilmektedir.  Tüm araç modellerimiz k3  belgesine sahiptir.  Bu belge ile kurumsal yükler  bile  profesyonel  ve yasal bir şekilde taşınabilmektedir. Ayrıca firmamız Türkiye’nin 81 iline de parça eşya taşıma,  fabrika  taşıma ve ambar yük taşıma hizmeti  sunmaktadır. Teslimatlar sırasında ise tüm yükler kontrollerden geçirilmektedir.

Gebze Ambar Yükleri

Gebze ambarına gelen tüm yükler firmamız tarafından istenilen bögelere  taşınmaktadır. Firmamızın araç modelleri sürekli  hazır olarak bekletilmektedir.  Ayrıca ambar  tesislerine günlük en az 2  sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Gebze kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında 81 il de bulunan tüm ambarlara da nakliye desteği sağlanmaktadır.  Firmamız montaj işlemleri  için  ekstra bir ücret talep  etmemektedir.  Depolama alanlarımız da bulunan eşyalar istenilen gün ve saate müşterilerimize gönderilmektedir. Gebze nakliye firmaları sayesinde  ağır tonajlı yükler bile çok kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Ambar yükleri  içinde sigortalı taşımacılık desteği sağlanmaktadır.

Gebze Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

Gebze kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmaların K3 belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Kendi şirketimiz  ise söz konusu izin ve resmi belgeleri  eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır.  Kurumsal nakliye fiyatlarımız ise oldukça makul  bir seviye de tutulmaktadır.  Bununla birlikte yük sayısının fazla olması halinde müşterilerimize özel indirimler gerçekleştirillmektedir. Gebze  nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olma için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.  

Bir cevap yazın