Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat

Yüklerin zarar görmeden taşınabilmesi için nakliye firmalarının profesyonelliği oldukça önemlidir. Özellikle de yükleme, boşaltma ve paketleme gibi işlemler alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmelidir. Gebze nakliye firmaları bahsi geçen uygulamaları dikkatli ve titizlik ile gerçekleştirmektedir. Tüm yükler fiziksel özelliklerine göre gruplandırılmakta ve ardından araçlara yerleştirilmektedir. Gebze nakliye firmaları İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelere sevkiyatlar düzenlemektedir. Parça eşyalar, ambar yükleri  ve komple yükler sorunsuz bir şekilde istenilen şehirlere götürülmektedir. Ayrıca firmamız sigortalı taşımacılık noktasında da faaliyet göstermektedir. Gebze nakliyat sektör ortalamasına göre ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Gebze Nakliye Şirketleri

Gebze nakliye şirketleri kaliteli  bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.  Bünyemizde  kapalı ve açık kasa olmak üzere çeşitli  araç modelleri yer almaktadır. Söz konusu araçlar sayesinde fabrika yükleri,  ofis malzemeleri ve  seri imalat  ürünleri  profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Gebze nakliye şirketleri,  kurumsal yük  taşıma ve asansörlü taşımacılık gibi  çeşitli alanlarda da  faaliyet göstermektedir. Şirketimiz,  depolama sektöründe de hizmet vermektedir. Tüm yükler istenilen süre kadar muhafaza edilmektedir. Ülkemizi 81 iline parça eşya taşıma ve kurumsal yük taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Gebze ambarına gelen yükler ise 24 saat içerisinde alınarak teslimat adresine getirilmektedir.  En ufak bir  gecikmenin yaşanması söz  konusu bile değildir.

Gebze Nakliyat Fiyatları

Bazı Gebze nakliye firmaları ucuz  hizmet altında müşterilerini  mağdur etmektedir. Piyasanın çok altında fiyatlar ile faaliyet gösteren şirketler illa ki bir sorun çıkarmaktadır. Firmamız ise hem kaliteli hem de ekonomik bir  hizmet sunmaktadır. Gebze nakliyat fiyatları yük sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Net bir ücret bilgisi verilebilmesi için taşınacak olan yüklerin incelenmesi  gerekmektedir. Ayrıca firmamız tarafından talep edilen ücretler içerisinde paketleme ve montaj gibi işçilikler de yer  almaktadır. Gebze  nakliyat firmaları arasında tercih yapılırken fiyatların ön planda tutulması gerekmektedir.  Aksi  taktirde müşterilerimiz  mağdur olabilmektedir.

Gebze Nakliyeci

Gebze nakliyeci şirketi  olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle  de gerek güvenli taşıma gerekse fiyat noktasında hassasiyet gösterilmektedir.  Gebze nakliye firmaları sayesinde parça yükler  bile makul rakamlar ile nakil edilmektedir. Ayrıca ücretsiz  bir şekilde sunulan ekspertiz hizmetimiz  sayesinde müşterilerimize  net fiyat bilgisi  verilmektedir.  Gebze  nakliyat şirketleri  ile  iletişime geçerek adresinize araç gönderilmesini  sağlayabilirsiniz.   

Bir cevap yazın