Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat

Gebze parça eşya taşıma firması profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sayıca az olan yükleri müşterilerinin adreslerinden almakta ve  istenilen ilçelere kadar götürmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti sayesinde ürün sahipleri daha ekonomik bir hizmete sahip olmaktadır. Çünkü her müşteri sadece yükünün ederi kadar firmamıza ücret ödemektedir.  Ayrıca tüm eşyalar özenle ambalajlanmaktadır. Bu sayede yüklerin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Gebze parça eşya taşıma şirketimiz profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Örneğin  eşyaların birbirine karışması söz konusu değildir. Çünkü her parçanın üzerine kişi isimleri yazılmaktadır. Gebze nakliyat firmamız ofis taşıma, fabrika taşıma ve ambar yük taşıma gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Gebze’den Ankara’ya ve İzmir’e günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Gebze Parsiyel Taşımacılık

Gebze parsiyel taşımacılık ekipleri, parça eşyaların sökülmesi, montaj edilmesi ve paketlenmesi noktasında destek sağlamaktadır. Tüm yükler dikkatli bir şekilde binadan çıkarılmakta ve araçlara yüklenmektedir. Ayrıca kamyon modellerimiz sayesinde sayısız eşya tek seferde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Parça  eşyaların tamamı şirketimiz depolarına götürülmektedir. Teslimat süresi ve tarihi hakkında müşterilerimize net bilgiler verilmektedir. Gebze parça eşya taşıma hizmetleri sadece alanında profesyonel olan hamallar ile verilmektedir. Ayrıca şehirler arası nakliyat ve şehir içi yük taşıma gibi hizmetler de profesyonel bir şekilde verilmektedir. Firmamız tüm yükleri  sigortalatmak da ve hazırlanan  nakliye sözleşmesini müşterilerin onayına sunmaktadır. Gebze parsiyel taşımacılık hizmetleri sırasında eşyaların zarar görmesi gibi  risk bulunmamaktadır.

Gebze Nakliye Şirrketi

 Nakliye hizmeti veren sayısız şirket bulunmaktadır.  Ancak her şirket alanında uzman olmamakla beraber müşterilerini de memnun edememektedir. Gebze nakliye şirketi ise sağlamış olduğu hizmet kalitesi sayesinde  ünvan kazanmıştır. Söz konusu şirket tüm yükleri sıfır risk ile nakil etmektedir. Parça eşyalar bile iki iş günü  içerisinde yeni  adreslere ulaştırılmaktadır. Özellikle de maddi açıdan değerli olan eşyalar için  farklı taşıma yöntemleri ve güvenlik önlemleri geliştirilmektedir. Firmamız yüksek katlı şirketler ya da fabrikalar için asansörlü nakliye desteği sağlamaktadır. Taşıma uygulamaların tamamı teknoloji araç gereçler ile gerçekleştirilmektedir. Gebze  parça eşya taşıma başta olmak üzere tüm hizmetler cüzi rakamlar ile verilmektedir.,

Gebze Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Gebze parça eşya taşıma fiyatları tamamen söz konusu eşyanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.  Firmamız ambalajlama çalışmaları için ek ücret  talebinde bulunmamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin yüklerine özel yüzde 20 oranında indirimler yapılmaktadır. Gebze nakliyat şirketi şehirler arası taşımacılık hizmetlerini de  makul rakamlarla vermektedir. Detaylı fiyat bilgi için tüm adreslere ekspertiz  ekibi yönlendirilmektedir.

Bir cevap yazın