Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat

2000 yılından bu yana kadar taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız alanında bilgi sahibidir. Tüm yükler Gebze başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. Taşıma ve nakil sırasında yüklerin deforme olması söz konusu değildir. Gebze nakliyat tüm adreslere araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca taşınacak eşyaların tamamı uzman ekiplerimiz tarafından araçlara yerleştirilmektedir. Eşyaların zarar görmesi veya ağır yüklerin deforme olması gibi bir durum söz konusu değildir. Gebze nakliyat şirketimiz tarafından verilen lojistik hizmetleri sayesinde tüm yükler 2 iş günü içerisinde taşınmaktadır. Yine Gebze merkezli olmak üzere İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere de sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan araçlar güvenli taşıma hizmetine uygun olarak dizayn edilmiştir.

Gebze Şehirler Arası Nakliyat

Gebze şehirlerarası nakliyat firmamız, ağır yük taşıma, kurumsal taşımacılık ve parça yük taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ambar yükleri, ağır iş makineleri ve diğer yükler firmamız tarafından profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Tüm yükler özel ambalajlar ile paketlenmektedir. Yükleme işlemleri sırasında da yüzeylerin darbelere maruz kalması engellenmektedir. Gebze şehirler arası nakliyat personelleri, mobilya gibi eşyaların sökümü ve montajı noktasında da destek sağlamaktadır. Ayrıca  parça eşyalar için 7/24 araç desteği verilmekle beraber tüm yükler zamanında adreslere teslim edilmektedir. Gebze nakliyat kurumsal şirketler ve seri imalat ürünleri içinde taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan tüm illere parça eşya nakliye desteği sunmaktadır.

Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze nakliyat firmaları uzun zamandır bu sektörde hizmet verdiği için mesleğin gerektirmiş olduğu tüm tecrübelere sahiptir. Çalışanlarımız ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle de yüklerin zarar görmesi veya fiyat noktasında sorun yaşanması söz konusu değildir. Ayrıca tüm eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir. Gebze nakliye firmaları son teknolojiler ile üretilmiş olan kamyon modellerine sahiptir. Söz konusu araçlar tonlarca yükü tek seferde yeni adreslere götürülmektedir. Gebze nakliyat firmaları sadece kendi araç modelleri ile taşıma hizmeti vermektedir. Komisyonculuk yapılmamaktadır. Ayrıca tüm araçlarımız üzerine şirketimize ait olan logolar yer almaktadır.

Gebze Nakliye Ücretleri

Gebze nakliyat ücretleri hakkında detaylı bilgi vermek doğru değildir. Detaylı fiyat bilgisi verilebilmesi için  yüklerin ekspertizden geçirilmesi gerekmektedir. Örneğin fiyat hesaplamaları sırasında yük sayısı ve tonajı oldukça önemlidir. Firmamız ise tüm adreslere ekspertiz  yönlendirmektedir. Sektöre oranla daha makul ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. Detaylı bilgi için firmamız ile görüşebilir ve tüm eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın