Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat 0532 656 57 91 Nakliye Hizmetleri

Gebze nakliyat sektör ortalamasına göre bir hayli ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir

Gebze Nakliyat

Bölgenin hali hazırda bir sanayi merkezi olması ve birçok firmayı da içerisinde barındırması nakliyeye olan ihtiyacı kat ve kat arttırmaktadır. Özellikle de kurumsal firmaların ve seri üretim yapan fabrikaların ürünler, Gebze nakliyat tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Birbirinden çeşit araç modelleri ile hizmet vermekle beraber, tüm ürünleri şehir için veya şehir dışı bölgelere götürmektedir. Günümüz teknoloji ile üretilen tır ve kamyonet modelleri sayesinde de, nakliye edilmesi planlanan ürünlerin güvenliği de maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde bulunan araçlar, sağlamlık ve dayanıklılık açısından oldukça sağlamdır. Gebze nakliyatı, istenilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde araç göndermekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde başlamasını sağlamaktadır. Ayrıca talep edilen özel araç modellerinin tedarik edilmesi için de imkânlar dâhilinde çalışmalar yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Belki de sektörün en köklü kurumlarından biri olan Gebze kamyon garajı, bölgenin çeşitli yerlerinde danışma ofisleri açmıştır. Ayrıca pek çok kurumsal şirketin düzenli olarak taşımacılığını yapmaktadır. Mesleğin gerektirdiği tüm bilgi ve birikime sahip olmakla beraber, hizmet kalitesi ile de rakiplerinin önüne geçen Gebze kamyon garajı, taşıma güvenliği başta olmak üzere, bir proje de dikkat edilmesi gereken tüm konu başlıklarını harfiyen uygulamaktadır. Buna ek olarak alanında uzman ekipleri sayesinde de, yükleme, kaldırma veya boşaltma işlemlerini kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Söz verilen süreler içerisinde tüm ürün modellerini yerine teslim edilmekte ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Araç Yükleme

Bir ürün modelinin dikkatli ve sorunsuz bir şekilde talep edilen adreslere götürülmesi veya yolculuk sırasında zarar görmemesi için, söz konusu ürün modelinin araç içerisinde profesyonel bir şekilde yerleştirilmesi Gebze kamyon garajı personelleri ise, bahsi geçen tanıma uygun bir şekilde hareket etmektedir. Örneğin kırılma riski bulunan ürün modelleri, tırların özel bölgelerine yerleştirilmekte ve taşıma güvenliği artırılmaktadır. Tüm ürün modellerinin teknik veya dokusal özelliklerine göre araç türü belirlenmekte ve tek seferde taşımanın gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak Gebze nakliyat tarafından gerçekleştirilen projeler, ürün takip sistemleri sayesinde kontrol altında tutulmaktadır. Örneğin bir aracın hangi yolda olduğu ve talep edilen adrese ne zaman ulaşacağı gibi anlık olarak merkeze aktarılmaktadır. Yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra, aracın son kontrolleri de yapılmakta ve sorunsuz bir şekilde yola çıkması sağlanmaktadır.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Gebze nakliyat sektör ortalamasına göre bir hayli ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Özellikle de uzun mesafeli taşımacılık işlemleri, net yüzde 20’ye varan indirimler ile gerçekleştirilmektedir. Sizde Gebze kamyon garajı firması iletişime geçebilir ve verilen bu kaliteli hizmetten faydalanma şansı bulabilirsiniz.    

Bir cevap yazın