Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

GEBZE NAKLİYAT AMBARI

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, tüm yükleri profesyonel bir şekilde taşımakta ve talep edilen adreslere lanse etmektedir. Gebze nakliyat ambarı içerisinde bekleyen araçlarımız, müşterilerimizin istediği il ve ilçelere maksimum bir gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Ayrıca tüm taşımacılık faaliyetleri, alınan güvenlik önlemleri çerçevesinde yürütülmektedir. Alanında uzman personellerimiz sayesinde uygulamalar sırasında herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Şehir dışından gelen yükler, Gebze nakliyat ambarı içerisinde depolanmakta ve belirli bir süre içerisinde sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Ayrıca bekleme süreleri dâhilinde de tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. En ufak bir eşyanın zarar görmemesi veya kaybolmaması için güvenli alanlar oluşturulmaktadır.

Firmamızın Gebze Nakliyat Ambarı

Firmamızın tüm araçları, Gebze nakliyat ambarı ofisinden yönlendirilmektedir. Türkiye’nin 81 iline sevkiyat desteği sunan firmamız, farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Parça yükler, kurumsal malzemeler ve kuru yükler başta olmak üzere tüm projelere özel araçlar tahsis edilmektedir. Sevkiyatlar ise Gebze nakliyat ambarı tarafından yürütülmektedir. Teslimatlar, müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Ayrıca parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan araçların depolama alanları bir hayli geniştir. Bu sayede tüm yükler tek seferde adreslere lanse edilmektedir. Kurumsal şirketlere veya fabrikalara özel araç tahsis eden firmamız, taşıma noktasında uzman ekip desteği de sunmaktadır. Gebze nakliyat ambarı bünyesinde görev yapan personellerimiz, hangi yükün nasıl yüklenmesi veya paketlenmesi noktasında üst düzey tecrübelere sahiptir.

Sevkiyat Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Taşınması planlanan yükler, Gebze nakliyat ambarı personelleri tarafından gruplandırılmaktadır. Gruplandırma işleminin amacı, yolculuk sırasında iki yükün birbirine zarar vermesini engellemektir. Daha sonra paketleme işlemlerine geçilmekte ve tüm yükler en iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Firmamızın ekipleri, yükleme işlemlerini tamamlar tamamlamaz, son kontrollere geçmektedir. Şehirlerarası taşımacılık projelerinde yaşanan araç arızaları, yükün geç teslim edilmesine neden olmaktadır. Ancak firmamız söz konusu- sorunun yaşanmaması için tüm araçların bakımını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gebze nakliyat ambarı tesislerinde yer alan kontrol ekiplerimiz, aracın hareket anında da nerde olduğunu kolay bir şekilde belirlemektedir. Bu sayede de sevkiyatın problemsiz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Profesyonel Hizmet

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri, şehir içi nakliyat hizmetlerine göre daha kontrol ve tecrübe gerektirmektedir. Yolculuk mesafesinin uzun olması, yüklere zarar gelme riskini de arttırmaktadır. Gebze nakliyat ambarı tesislerinde yer alan araç ve personellerimiz ise, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca profesyonel bir hizmet sunan firmamız, ağır veya hafif hiç fark etmeksizin tüm yükleri bilimsel yöntemler ile paketlemektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlarla alabilirsiniz. Zira firmamız müşterilerine özel indirimler gerçekleştirerek, taşıma maliyetlerini büyük oranda düşürmektedir.  

Bir cevap yazın