Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

GEBZE NAKLİYAT AMBARI 0532 656 57 91 Nakliyat Hizmetleri

Gebze nakliyat ambarı, tüm ürün modellerini koruyabilecek bir güvenlik donanıma sahiptir. Örneğin 7/24 aktif olan kamera sistemiyle izlenmektedir.

GEBZE NAKLİYAT AMBARI

Evinizde, iş yerinizde veya ofisiniz de bulunan fazla eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde depolanabilmesi için tasarlanan Gebze nakliyat ambarı, geniş hacimli alanlardan oluşmaktadır. Özellikle de birçok ürün modellerinin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlayan söz konusu bu alanlar, düzenli olarak temizlenmekte ve kontrol edilmektedir. Yaşama alanınızı gereksiz yere kapatan tüm ürün modellerini evinizden alan ekiplerimiz, depolarımızın en uygun yerlerinde ürün türüne özel alan hazırlamaktadır. Gebze nakliyat ambarı, tüm ürün modellerini koruyabilecek bir güvenlik donanıma sahiptir. Örneğin 7/24 aktif olan kamera sistemleri sayesinde herhangi bir hırsızlık olayının yaşanması engellenmektedir. Buna ek olarak dilediğiniz eşya modelleri, dilediğiniz süre kadar firmamıza emanet edebilir ve istediğiniz zaman tekrar geri alabilirsiniz.

Paketleme İşlemleri

Gebze nakliyat ambarı içerisinde yer alan tüm ürün modelleri, kaliteli malzemeler ile paketlenmekte ve çevresel etkenlere karşı korunması sağlanmaktadır. Özellikle de yapılan ambalajlama işlemleri sayesinde, ürünlerin kirlenmesi veya tozlanması söz konusu değildir. Gebze nakliyat ambarı personelleri, paketlenen eşyaları ise, eş değer ürünlerin bulunduğu odalarda muhafaza etmektedir. Bu sayede söz konusu ürüne ihtiyaç duyulması halinde çabuk ve kolay bir şekilde bulunması sağlanmaktadır. Ayrıca Gebze nakliyat ambarı, düzenli olarak sayımlardan geçirilmekte ve ürün sahiplerine belirli zaman dilimlerinde bilgi verilmektedir. Evinizde kullanmadığınız eşya modelleri, hem boş yere alan kaplamakta, hem de korumasız bir şekilde bekletildiği için zaman içerisinde yıpranmaktadır. Bu nedenle, kullanmadığınız tüm ürünleri depolarımıza getirebilir ve ileriye yönelik yatırım yapabilirsiniz.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Gerek müşteri memnuniyetini sağlamak, gerekse iş potansiyelini arttırmak için ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Gebze nakliyat ambarı, ödeme noktasında da çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Firmamıza ulaşan araç talepleri, maksimum 1 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve kısa bir süre içerisinde talep edilen aracın adreslere ulaşması sağlanmaktadır. Yine depolanması planlanan tüm eşyalar, firmamızın ekipleri tarafından dikkatli bir şekilde araca yüklenmektedir. Gebze nakliyat ambarı içerisinde bulunan ürün modelleri, her istenilen zaman iade edilmekte ve tekrar adrese kadar götürülmektedir. Ayrıca fiyat konusunda da indirim ve kampanyalar yapan Gebze nakliyat ambarı, haftalık, aylık veya yıllık depolama süreleri gibi seçenekler sunmaktadır.

Uzman Personel

Taşıma veya depolama işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için, proje de rol alan bireylerin alanında uzman ve mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye sahip olması gerekir. Aksi taktirde, ürün modellerine zararlar verebilir ve istenmeyen sorunlar yaşanabilir. Gebze nakliyat ambarı personelleri ise, yeteri düzeyde bilgi ve donanıma sahip olmakla beraber, çeşitli eğitimlerden geçirildikten sonra kadromuza alınmaktadır. Tüm taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Gebze nakliyat ambarı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir veya adresinize araç gönderilmesi talebinde bulanabilirsiniz.   

Bir cevap yazın