Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliyat Parsiyel Taşımacılık

Gebze Ceylan nakliyat, olarak yurdun her bölgesine ağır yük taşımacılığı, geniş yük taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.

Gebze Nakliyat Parsiyel Taşımacılık

Gebze Ceylan Nakliyat, bünyesinde farklı taşımacılık sistemleri kullanır. Bunlardan biri olan parsiyel taşımacılık, anlam olarak parça parça taşımak demektir. Birçok insan için parça eşyaların ve yüklerin taşınması sıkıntılı bir konudur. İnsanların maliyet ve zaman açısından endişeleri bulunmaktadır. Fakat firmamızın tecrübeli ekibi ve geniş araç yelpazesiyle bu sorunlar ortadan kalkıyor. Birçok farklı müşterinin yükleri, aynı güzergâhta olduğu takdir de firmamız tarafından geniş araçlara yüklenerek taşınabilmektedir. Böylelikle insanlar zaman açısından tasarruf ederek, maliyetlerini düşürmektedirler. Nakliyat firmalarına da zaman kazandırarak, farklı yükleri kısa sürede götürebilmektedir. Parsiyel taşımacılıkta yüklerin boyutları ve ağırlıkları önemlidir. Boy ve ağırlıkları ölçülen yükler indirimli fiyatlar ile sizlere yansıtılır. Böylelikle farklı adetler için nakliyat işlemleri size daha ucuza gelir.

Özenli ve Dikkatli Nakliyat İşlemleri

Gebze Nakliyat

Tüm taşınan eşyaların başına bir iş gelmemesi için özenli şekilde çalışan Gebze Ceylan Nakliyat, kaliteli taşımacılık felsefesiyle yollara çıkmaktadır. Kalite ve yeterlilik belgelerimizle nakliyat işlemleri yasal bir hale getirerek tüm mevzuatları yerinde uygulamaktayız. Karayolu taşımacılığında önem arz eden sigortalı taşımacılıkta Gebze Ceylan Nakliyat’ın dikkat ettiği bir konudur. Tüm eşyalarınız ve yükleriniz, sigortaları yapılarak olası hasarlar da tüm müşterilerine gerekli desteği sağlamaktadır. 7/24 profesyonel destek sağlayarak, akıllarınızda soru işaretleri bırakmayan firmamız, hızlı sevkiyatlar ile adından söz ettiriyor. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde faaliyetlerini yürüttüğümüz nakliyatlar için bizleri arayarak teklif alabilirsiniz. Evden eve nakliyatlar ve proje taşımacılığında da uygun fiyatlar sunarak kalitemizi kanıtlıyoruz.

Tüm Nakliyatlarda Tam Destek

Evden eve yaptığımız taşımacılıklar ile işini bilen Gebze Ceylan Nakliyat firması eşyaları hızlı bir şekilde yerleştirerek sizleri zahmetten kurtarıyoruz. Özellikle korkulan ağır eşyalar ve pahalı yüklerinize zarar gelmeden evinize yerleşebiliyorsunuz. Normal insanlar için bir gün sürecek taşıma işlemleri profesyonel ekibimiz ile birkaç saat içinde halledilebiliyor. Bunun yanında taşıma sürecine kadar zamanı olan eşyaları güvenli bir şekilde depolanmasını sağlıyoruz. Depolanmadan önce yaptığımız paketlemeler ile eşyalarınız zarar görmeden taşıma gününe kadar bekliyor. Daha sonra sabahın erken saatlerinde ulaşım başlayarak sizlere teslim ediliyor.

Bir cevap yazın