Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

GEBZE NAKLİYATÇILAR GARAJI 0532 656 57 91 Nakliye Hizmetleri

Gebze nakliyatçılar garajı firması, gerek ürün güvenliği, gerekse zamanın da teslim gibi konularda titiz bir hizmet yürütmektedir.

GEBZE NAKLİYATÇILAR GARAJI

Farklı ürün modellerinin nakliyatı için 7/24 hizmet veren Gebze nakliyat garajı, talep edilmesi halinde istenilen adreslere kısa bir süre içerisinde araç tahsis etmektedir. Özellikle de sürekli hizmete hazır olarak bekletilen tır modelleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olup, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu nedenle de fabrika veya palet yükleri profesyonel bir şekilde taşınmakla birlikte, ürün güvenliği de maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Gebze nakliyatçılar ambarı içerisinde yer alan kamyonet modelleri ise, kısa mesafeli nakliyat hizmetleri için kullanılmaktadır. Ayrıca firmanın tüm taşıtları, düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Yolculuk sırasında bir sorun çıkmaması veya ürünlere zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Gebze nakliyat garajı personelleri ise, yükleme boşaltma gibi işlemleri minimum bir süre içerisinde tamamlamaktadır.

Personellerimiz

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Gebze nakliyatçılar garajı tüm taşıma veya yükleme işlemlerini, bu iş için eğitim almış personeller tarafından yapılmaktadır. Örneğin farklı şekillerde üretilmiş ürün modellerinin tamamı özenle paketlenmekte ve daha sonra araçlara yüklenmektedir. Yapılan ambalajlama işlemi sayesinde yüklerin bir zarar görmesi engellediği gibi, yolculuk sırasında sürtünmeden dolayı deformasyona uğrama riski de ortadan kaldırılmaktadır. Gebze nakliyatçılar garajı depoları, kapasite bakımından oldukça geniştir. Aynı anda 6 veya 7 tır çok rahat bir şekilde yüklenip boşaltılmaktadır. Ayrıca firmanın ekipleri, nakliyatı gerçekleştiren tüm yüklerin takibini sağlamaktadır. Yine bir örnek verilmesi gerekirse, yola çıkmış olan tır modelinde bulunan akıllı bilgisayar sistemleri sayesinde iletişim sağlanmakta ve firmanın ana merkezi tarafından anlık olarak kontrol edilmektedir.

Yükleme İşlemleri

Taşınması planlanan yük modeli, ağırlığı veya adedi hesaplandıktan sonra projeye uygun olan bir araç tahsis edilmektedir. Ayrıca söz konusu aracın özellikleri ve donanımsal zenginlikleri, taşıyacağı yükün güvenliğini sağlayabilecek olmasına da ayrı bir önem verilmektedir. Gebze nakliyatçılar garajı personelleri, yüklenme işlemlerini kademeli ve sistematik bir şekilde yapmaktadır. Yani, toplu taşımalarda daha erken bir konumda indirilmesi planlanan ürün modelleri kasanın başına koyulmakta ve indir bindir işlemlerinde diğer yüklere zarar gelmesi engellenmektedir. Gebze nakliyatçılar garajı içerisinde gerçekleştiren yükleme işlemlerini kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Buna ek olarak araç içerisinde yer alan ürünler özel aparatlar ile sabitlenmekte ve yolculuk sırasında hareket etmesi engellenmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Yapmış olduğu her çalışma da müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gebze nakliyatçılar garajı firması, gerek ürün güvenliği, gerekse zamanın da teslim gibi konularda titiz bir hizmet yürütmektedir. Bugüne kadar pek çok projede yer alan söz konusu firma, sağlamış olduğu yüksek memnuniyet oranları ile de ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Gebze nakliyatçılar garajı, müşterilerine sunmuş olduğu ekonomik fiyatlar sayesinde de, sektörün en makul hizmetini veren firma olarak da tanınmaktadır. Sizde hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz adrese araç tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz.  

Bir cevap yazın