Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliye Ambar

Gebze nakliyat sektörü oldukça geniş bir alana hitap etmektedir. İstanbul’a getirilen tüm yükler Gebze ambarları üzerinden hareket etmektedir. Ancak bazı firmalar nedeniyle taşıma hizmetlerin de aksamalar yaşanmaktadır. Yanlış yüklenen malzemeler, sevkiyat sırasında zarar görmektedir. Ceylan nakliyat ise, kurumsal hizmet anlayışı ve profesyonel ekipleri sayesinde akla gelen tüm malzemeleri sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Firmamız, şehir içi, şehirlerarası parça eşya taşıma, ağır yük taşıma, ambar yükü taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca Gebze nakliyat personelleri, paketleme, yükleme ve boşaltma gibi işlemler sırasında maddi kayıplar yaşanmasını önlemektedir. Firmamız Gebze ambarı başta olmak üzere istenilen tüm adreslere 24 saat içerisin de araç yönlendirmektedir. Fabrikalar, depolar ve şirketler içinde düzenli taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Gebze Nakliye Ambar

Gebze Nakliye Ambar

Gebze nakliye ambar tesisine gelen tüm yükler, firmamız tarafından 81 ilin tamamına nakil edilmektedir. Tonajlı malzemeler için açık kasa tır modelleri devreye girmektedir. Tüm yükler sıfır hata ile istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca Gebze ambarı içerisin de hazır bekletilen kamyonlarımız sayesinde şehir içi taşımacılık hizmetleri de kısa bir süre içerisin de verilmektedir. Gebze nakliyat, tonlarca yükü tek sefer de nakil edebilecek bir alt yapıya sahiptir. Özellikle de bünyemizde bulunan araçlar, sevkiyat güvenliğini maksimum bir düzeye getirmektedir. Ambarlara getirilen parça eşyalar ise aynı gün içerisin de İstanbul’a ulaştırılmaktadır. Zira firmamız şehirler arası nakliye ve şehirlerarası yük taşıma noktasında profesyoneldir.

Gebze Ucuz Nakliye Firmaları

Müşterilerimiz, taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile almak için firma arayışına girmektedir. Ancak merdiven altı nakliyeciler yüzünden sayısız mağduriyetler yaşanmaktadır. Gebze ucuz nakliye firmaları tercihin de çok dikkatli olunması gerekmektedir. Zira ucuz hizmet adı altında faaliyet gösteren firmalar, paketleme, yükleme gibi destekler sağlamamaktadır. Ceyhan Taşımacılık ise, sektörün en ekonomik hizmetini sunmakla beraber kaliteden de ödün vermemektedir. Maliyet hesaplamaları sırasında müşterilerimizin talepleri göz önünde bulundurulmaktadır. Anahtar teslim hizmet veren Gebze nakliyat firmamız, Ankara, İstanbul ve Konya gibi bölgeler için de  yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir.  Kesinlikle komisyon üzerinden iş alınmamaktadır. Gebze ucuz nakliye firmaları içerisin de bulunan bazı gruplar komisyonculuk yaparak müşterilerimizi mağdur etmektedir. Yani müşterilerimiz yüklerinin kimler ve hangi araçlar ile taşınacağı noktasında bilgi sahibi olamamaktadır.

Gebze Nakliyat Ücretleri

Gebze nakliyat ücretleri yük sayısına, yük  türüne, tonajına ve hangi bölgeye götürüleceğine göre  değişkenlik göstermektedir. Firmamız istenilen adreslere gelerek taşınacak olan tüm malzemeleri incelemekte ve ardından fiyat bilgisi vermektedir. Bu fiyat içerisin de paketlemesi boşaltma ve yükle gibi işçilikler de dahildir. Ayrıca firmamız sektör ortalamasına göre ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Gebze nakliye ücretleri üzerinden indirimler de yapılmaktadır. Kaliteli bir taşımacılık desteği almak için firmamız ile görüşebilir ve tüm yüklerinizin sorunsuzca nakil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın