Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Nakliye

Gebze nakliye şirketi 20  yıldır taşıma sektöründe faaliyet göstermektedir. Ağır yükler, ambar yükleri ve komple  yükler 81 ilin tamamına götürülmektedir. Firmamız  tüm yükleri dikkatli  bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Özellikle de kapalı kasa araçlara konumlandırılan yüklerin zarar görme olasılığı en aza indirilmektedir.  Gebze nakliye ambar tesislerine getirilen eşyaları ve parça  malzemeleri İstanbul’un, Ankara’nın ve İzmir’in tüm ilçelerine götürmektedir.  Ayrıca sigortalı taşımacılık desteği de sağlamaktadır. Müşterilerimize sunulan ekspertiz desteği sayesinde tüm eşyalar incelenmekte  ve fiyat bilgisi  verilmektedir.  Söz konusu rakam dışında ek bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Gebze nakliyat firmaları her daim kaliteli ve ekonomik bir taşıma desteği  sağlamaktadır.

Gebze Nakliye Ücretleri

Nakliye şirketleri tarafından talep edilen ücretler farklıdır. Özellikle de yük sayısına göre belirlenen fiyatlar içerisinde komisyon ücretleri de yer almaktadır. Gebze nakliye şirketimiz ise kesinlikle komisyon üzerinden iş alımı yapmamaktadır. Sektör ortalamasına göre en ucuz taşıma  hizmeti  firmamız tarafından sunulmaktadır. Yüklerin paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi gibi işlemler de yine ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız şehirler arası yük taşıma  ve ambar taşıma ve ağır yük taşıma gibi hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Gebze nakliyat şirketi maliyet hesaplamaları sırasında eşyaların götürüleceği  il veya ilçeyi göz önünde bulundurmaktadır. Ayrıca her müşterimize özel  yüzde 40’a  varan indirimler de yapılmaktadır.

Gebze Ambarı

Gebze ambarına getirilen yükler firmamız tarafından aynı gün içerisinde alınmaktadır. Dağıtım işlemleri merkez  depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tüm yüklere özgü araç modelli  temin edilmektedir. Gebze nakliye araçları kapalı kasa kabinlerden oluşmaktadır. Ayrıca ambara gelen parça  yükler içinde araç desteği sunulmaktadır. Firmamız hali hazırda ambalajlı olan eşyaları bile tekrar paketlemektedir. Yüklerin zarar görmemesi adına tüm önlemler eksiksiz  bir şekilde alınmaktadır. Kurumsal şirket malzemeleri ve seri imalat ürünleri için sigorta desteği sunulmaktadır. Gebze nakliyat şirketi her zaman profesyonelliği  ön planda tutarak müşterilerini memnun etmektedir. Gebze’den Ankara, İstanbul gibi büyük şehirler içinde günlük olarak sevkiyatlar düzenlemektedir.

Yükleme Ve Boşaltma

Firmamız yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında hassas bir çalışma sergilemektedir.  Kırılgan malzemeler için kutulama desteği sağlanmaktadır. En ufak bir eşyanın zarar görmesi söz  konusu değildir. Gebze nakliyat personelleri araca yüklenen ambalajlı malzemeleri sabitlemektedir. Bu sayede yüklerin zarar görme  riski ortadan kaldırılmaktadır.  Sizde kaliteli  bir nakliye hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın