Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Parsiyel Taşımacılık

Fabrikalar da bulunan iş makineleri ve bu makinelerin parçaları Gebze parsiyel taşımacılık adı altında istenilen adreslere götürülmektedir.

Gebze Parsiyel Taşımacılık

Gebze nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, Ceylan taşımacılık firmamız ile iletişime geçmektedir. Sektörün en ekonomik lojistik desteği bünyemiz tarafından sunulmaktadır. Parça yük taşıma, depo taşıma, ambar yük taşıma gibi hizmetler teknolojik yöntemler ile verilmektedir. Firmamız istenilen adreslere anında araç desteği sağlamaktadır. Paketleme başta olmak üzere yükleme,, sabitleme ve boşaltma gibi işlemler tecrübeli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Gebze nakliyat firmamız Türkiye’nin geneline parsiyel taşımacılık hizmeti de vermektedir. Parça eşyalar dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca depo yük taşıma, komple fabrika taşımacılığı ve seri imalat ürünleri taşımacılığı gibi hizmetler teknolojik tırlar ile verilmektedir. Teslimatlar da gecikme yaşanması, yüklerin zarar görmesi gibi durumlar söz konusu değildir.

Gebze nakliyat

Gebze Parsiyel Taşımacılık

Fabrikalar da bulunan iş makineleri ve bu makinelerin parçaları Gebze parsiyel taşımacılık adı altında istenilen adreslere götürülmektedir. Firmamız parça yükler için müşterilerine net yüzde 25’lik bir indirim gerçekleştirmektedir. Ayrıca paketlerin üzerine yazılan şirket ve şahıs isimleri sayesinde yüklerin birbirine karışması engellenmektedir. Gebze nakliyat, İstanbul Ankara arası ve İstanbul Edirne arası düzenli yük taşıma desteği sağlamaktadır. Tüm parça yükler, depo malzemeleri ve tekstil ürünleri profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Gebze parsiyel taşımacılık ücretleri ise yükten yüke göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız 2 tonluk yükleri bile indirimli fiyatlar ile nakil edilmektedir. Parça yükler 81 ilin tamamına götürülmektedir. Herhangi bir bölge kısıtlaması söz konusu değildir.

Gebze Taşımacılık

Gebze taşımacılık şirketimiz, pek çok fabrika için düzenli araç desteği sağlamaktadır. İş yerlerinde bulunan tüm malzemeler bünyemiz tarafından nakil edilmektedir. Firmamız komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirmemektedir. Ayrıca alanında uzman personellerimiz montaj veya yük boşaltma noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Gebze taşımacılık hizmetleri adı altın da Gebze’den 81 lin tamamına sevkiyatlar düzenlenmektedir. Kurumsal şirketler için ise K3 belgeli tır ve kamyon gibi araçlar temin edilmektedir. Firmamız her zaman güvenli bir yük taşıma hizmeti sağlamaktadır. Gebze nakliyat, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirlerarası yük taşıma gibi hizmetleri ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Ayrıca maliyetlerin belirlenmesi için ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunulmaktadır. Tüm yükler incelendikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir.

Gebze Nakliyat Şirketleri

Her nakliye firması farklı çalışma prensibine sahiptir. Ancak lojistik sektörün de uzmanlığı yakalayan firma sayısı bir elin beş parmağını geçmemektedir. Gebze nakliyat şirketleri bu sektörde belli bir düzeye gelmiştir. Hangi yükün nasıl taşınması ve nasıl paketlenmesi noktasında tecrübe sahibidir. Depo taşıma başta olmak üzere tüm hizmetler şirketimize ait olan araçlar ile nakil edilmektedir. Komisyonculuk yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Gebze taşımacılık firmamız ilk önceliği müşterilerinin memnuniyetidir.

Bir cevap yazın