Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Şehirlerarası Yük Taşımacılığı

Ambar yüklerinin taşınması için her türlü hizmeti sunan firmamız, tüm müşterilerini memnun etmektedir. Bu tür yüklerin zamanında teslim edilmesi de ayrı bir önem arz etmektedir. Firmamız ise Gebze ambarı için günün her saati araç desteği sunarak, teslimatların daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Parça eşyalar, metal malzemeleri ve depo yükleri dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Kesinlikle baştan sağma işlemler yapılmamaktadır. Yüklerin sorunsuz bir şekilde nakil edilmesi, firmamızın öncellikleri arasında yer almaktadır. Gebze ambarı yüz ölçüm bakımından oldukça geniştir. Ambarda hizmet veren sayısız nakliyeci bulunmaktadır. Fakat her firma müşteri memnuniyetini önemsemediği için işini düzgün yapmamaktadır. Ceyhan nakliyat ise, gerek paketleme gerek yükleme gerekse teslimat noktasında profesyonelliği ön planda tutmaktadır.

Gebze Şehirlerarası Yük Taşımacılığı

Gebze Şehirlerarası Yük Taşımacılığı

Türkiye geneline Gebze şehirlerarası yük taşımacılığı hizmeti veren firmamız, istenilen adreslere ekip yönlendirmektedir. Ankara, İstanbul başta olmak üzere çeşitli illere anlık araç desteği sağlanmaktadır. Palet yükler, depo yükleri ve üretim malzemeleri kısa bir zaman da nakil edilmektedir. Ayrıca Gebze şehirlerarası yük taşımacılığı sigortalı bir şekilde verilmektedir. Firmamız her türlü malzemeye uygun araç modelleri temin etmektedir. Bu araçlar sayesinde taşıma sırasında sorun yaşanması veya teslimatta gecikme olması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız bünyesinde açık ve kapalı kasa tır modelleri de bulunmaktadır. Gebze ambarı üzerinden gelen yükler Çanakkale, Bursa ve Yalova gibi illere aynı gün de ulaştırılmaktadır. Şirket veya fabrikaların ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmetleri Ceyhan nakliyat tarafından verilmektedir.

Gebze Ambar Nakliye Ücretleri

Gebze ambar nakliye ücretleri, kilometre mesafesine ve yük miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız maliyet hesaplamalarını yükleri inceledikten sonra gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize özel sürekli indirimler de yapılmaktadır. İstanbul yönüne düzenlenen sevkiyatlar için işçilik maliyetleri bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Yük miktarını fazla olması halinde ekstra indirimler de söz konusudur. Firmamız, piyasada ki rakiplerine oranla daha ucuz hizmet sağlamaktadır. Gebze ambar nakliye ücretleri,  şehir içi ve şehir dışı bölgeler için de farklılık göstermektedir. Anlaşılanın haricin de ekstra bir para talep edilmesi söz konusu değildir. Firmamız malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması veya ambalajlanması için de herhangi bir ek ücret istememektedir. Gebze ambarı üzerinden düzenlenen sevkiyatlara özel net yüzde 10’luk bir indirim yapılmaktadır.

Gebze Yük Taşıma

Firmamız ile iletişime geçerek, Gebze yük taşıma hizmeti alabilirsiniz. Müşterimizin talepleri doğrultusunda belirlenen sevkiyat saatin de gecikme gibi durumlar söz konusu değildir. Gebze yük taşıma personelleri, malzemelerin şekline uygun bir şekilde paketleme ve yerleştirme yapmaktadır. Boşaltma işlemleri de sistematik olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız yıllardır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de hangi yük nasıl taşınması noktasında bilgi sahibidir. Sizde hemen Gebze nakliyat ile iletişime geçerek kaliteli bir lojistik desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın