Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Gebze Yük Taşıma Firmaları

Gebze ambarı sayesin de tüm yük ve eşyalar ortak bir yerde buluşmaktadır. Firmamız bu yük ve eşyaları ambar içerisinden alarak istenilen bölgelere sevk etmektedir. Taşıma işlemleri öncesinde ise tüm malzeme ve yükler kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri çift kat yapıldığı için yüzeylerin deforme olma riski en aza indirilmektedir. Gebze ambarı firmamız, ağır yük, parça yük ve palet yük taşıma gibi çeşitli alanlar da hizmet vermektedir. Ayrıca 81 ilin tamamına sevkiyatlar düzenlenmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri alanında uzman olan personellerimiz tarafından verilmektedir. Yine indirme ve boşaltma gibi işlemler bu personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Gebze ambarı içerisin de yer alan ofisimize gelen tüm araç talepleri aynı gün de karşılanmaktadır.

Gebze Yük Taşıma Firmaları

Gebze Yük Taşıma Firmaları

Gebze yük taşıma firmaları, sektörün öncülüğünü üstlenmektedir. Ağırlığı ve sayısı ne olursa olsun tüm yükler sadece bilimsel yöntemler ile nakil edilmektedir. Kurumsal şirketler, fabrika ve depolar için günlük tır ve kamyon desteği verilmektedir. Firmamız güçlü ve teknolojik alt yapıya sahiptir. Bu nedenle de sevkiyatlar sırasında en ufak bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Gebze yük taşıma firmaları, Ankara, İzmir, Antep gibi büyük şehirlere haftalık düzenli bir şekilde sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Bu sevkiyatlar sayesinde söz konusu şehirlere gidecek olan parça eşyalar daha ekonomik rakamlar ile nakil edilmektedir. Gebze yük taşıma firmaları 81 ilde bulunan tüm ambar tesisleri için de nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca seri imalat ürünleri, kumaşlar ve depo yükleri için yüzde 20’lik indirimler gerçekleştirilmektedir.

Gebze Nakliyat Şirketleri

Malesef bu sektörde hizmet veren her firma, işini düzgün yapmamaktadır. Komisyon üzerinden çalışan aracılar yüzünden bir çok müşterimiz ciddi sorunlar yaşamaktadır. Örneğin bazı yüklerin teslim edilmesi gereken süre oldukça önemlidir. Ancak Gebze nakliyat şirketleri bu konuya fazla önem vermemektedir. Müşterilerimiz firma seçimlerinde kurumsallığı ön plana çıkarmalıdır. Komisyon üzerinden çalışan aracılardan uzak durulmalı ve sadece K3 belgesine sahip olan Gebze nakliyat şirketleri tercih edilmelidir. Ceylan taşımacılık ise 20 yıllık bilgi ve birikimi sayesinde müşterilerine en ufak bir sorun çıkarmamaktadır. Tüm yükler ve hatta parça eşyalar temin edilen süreler içerisin de adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız Gebze bölgesinde bulunan sayısız fabrikanın düzenli taşımacılığını da gerçekleştirmektedir. Gebze nakliyat şirketleri fiyat ortalamasına göre daha ekonomik bir hizmet sunulmaktadır.

Gebze Taşımacılık

Gebze taşımacılık firmamız ile iletişime geçerek, yükleriniz uzman eller tarafından işlem görmesini sağlayabilirsiniz. Gebze şehir içi nakliye, şehirler arası nakliye ve parça eşya taşıma gibi hizmetler aynı gün içerisin de verilmektedir. Ayrıca firmamız, taşınacak olan tüm yükleri sigortalamaktadır. Gebze ambarı içerisin de yer alan tonajlı malzemelerini aldırmak için firmamız ile görüşebilirsiniz. Kaliteli bir hizmetin tek adresi olan Ceyhan nakliyat, 10’a yakın tır modeli sayesinde sevkiyat hızını kat ve kat artırmaktadıır.

Bir cevap yazın