Adres;

Barış Mahallesi 1805 Sokak D Blok Gebze-Kocaeli

iletişim;

0532 656 57 91

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde faaliyet gösterdiğimiz nakliyat firması ile taşıma ve depolama işlemleri güvenli bir şekilde yapılıyor. Evinizden alıp başka eve taşıdığımız eşyalar için paketleme ve depolama sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Gebze Ceylan Nakliyat, sizi tüm işlemlerden kurtararak ertesi gün normal hayatınıza dönmenizi sağlıyor. Bunun yanında taşıma sırasında yaralanmanız ve ağrılarınızın da önüne geçiyor. Kalite sertifikalarımız ve yasal mevzuatlara uyan bir firma olarak, tüm sorularınızı anında cevaplayarak size uygun teklifler iletiyoruz. Gerekli özellikleri taşımayan nakliyat firmaları size yarardan çok zarar getirebilmektedir. Her gördüğünüz firmalar taşıma sırasında eşyalarınıza zarar vererek sizi büyük bir para sıkıntısına sokabilir. Fakat Gebze Ceylan Nakliyat, tüm taşımacılık modellerinde bilgi birikimi yüksek insanlarla çalışmaktadır.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı Gebze Ceylan Nakliyat’ın uzman olduğu başka bir taşıma sistemidir. Endüstriyel boyuttaki yüklerin taşınmasını içeren proje taşımacılığı için büyük ve geniş araçlar gerekebiliyor. Büyük yüklerde haliyle geniş oldukları için zarara uğrama ihtimalleri yüksek oluyor. Herhangi bir zarar sonrasında iki tarafında büyük zarara uğrama ihtimali vardır. Bunun olmaması için çalışan Gebze Ceylan Nakliyat, yükleri uzman ekibi ve gerekli mekanizmaları ile geniş araçlara iyice sabitlemektedir. Boru hatları, trafoları, rüzgâr türbinleri gibi yükleri güvenli bir şekilde taşımasını yapan firmamız, uygun fiyatlarla indirimler sağlayarak büyük ölçekteki yükleri farklı araçlar ile eş zamanlı olarak taşımaktadır. Firmamız bu tür yükleri, gideceği güzergâhtaki yol dönüşlerini ve diğer sorunları hesaplayarak araca sabitlemektedir. Yüksek ağırlıklar araç üzerine dengeli bir şekilde dağıtılarak kaymalar önlenmektedir.

İş Güvenliği ve Yük Güvenliği

Gebze Ceylan Nakliyat, taşımacılığın yanında iş güvenliğini de düşünen bir firma olarak çalışanlarına önem verir. Bu sayede her birlikte kalkınarak Kocaeli’nde geniş alanlarda hizmet vermekteyiz. Bunun yanına yük güvenliği içinde tüm eşyalarınıza gerekli garantileri yaparak, içinizi rahat tutuyoruz. Uygun depolama alanları ve güvenli paketleme imkânlarıyla nakliyat gününe kadar yüklerini konforlu bir şekilde saklıyoruz. Birçok aracımızla aynı anda taşınan ağır veya hafif yükleriniz yolun uzunluğuna göre sizlere ulaşarak ekibimiz tarafından indirme ve kurulumları tamamlanmaktadır.